Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Діяльність  >  Київрада  >  Рішення, підготовлені депутатом  >  Про затвердження Міської програми енергозбереження, режиму економії енергоресурсів підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності та підпорядкування на 2007 - 2010 роки  

Київрада
Робота депутата в комісіях
Рішення, підготовлені депутатом
Проекти рішень
Депутатські запити
Громадський фонд Святого Андрія Первозванного


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Діяльність Київрада Рішення, підготовлені депутатом Про затвердження Міської програми енергозбереження, режиму економії енергоресурсів підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності та підпорядкування на 2007 - 2010 роки  

Про затвердження Міської програми енергозбереження, режиму економії енергоресурсів підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності та підпорядкування на 2007 - 2010 роки

Рішення № 1259/4092 від 22 листопада 2007 року


Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та на виконання підпункту 2.1 пункту 2 рішення Київської міської ради від 09.01.2006 N 627/3088 "Про заходи щодо забезпечення енергоносіями споживачів м. Києва" Київська міська рада


ВИРІШИЛА:


1. Затвердити Міську програму енергозбереження, режиму економії енергоресурсів підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності та підпорядкування на 2007 - 2010 роки (далі - Міська програма), що додається.


2. Головним управлінням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районним у м. Києві державним адміністраціям та підприємствам, установам, організаціям, відповідальним за виконання заходів, керуватися Міською програмою при розробці щорічних планів з впровадження енергозберігаючих заходів.

3. Головним управлінням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районним у м. Києві державним адміністраціям узагальнену інформацію про стан виконання Міської програми щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, подавати до Головного управління палива, енергетики та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).


4. Встановити, що фінансовим забезпеченням загальноміських заходів з енергозбереження є кошти державного бюджету, власні кошти підприємств, установ, організацій, інвестиційні кошти та кошти бюджету м. Києва.


5. Головним розпорядникам бюджетних коштів передбачити кошти для фінансування заходів з енергозбереження, запланованих Міською програмою на основі бюджетних запитів при формуванні проектів бюджетів за відповідний рік, в межах фінансових можливостей.


6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.


Київський міський голова Л.Черновецький

ПОДАННЯ:


Голова Постійної комісії
з питань екологічної політики А.Коваленко

22 листопада 2007 року
  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.