Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Діяльність  >  Київрада  >  Рішення, підготовлені депутатом 

Київрада
Робота депутата в комісіях
Рішення, підготовлені депутатом
Проекти рішень
Депутатські запити
Громадський фонд Святого Андрія Первозванного


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Діяльність Київрада Рішення, підготовлені депутатом 

Рішення, підготовлені депутатом

Про затвердження нової редакції Київської міської програми „Екологія транспорту"

25 квітня 2008 року
Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування", пункту І рішення Київради „Про затвердження „Київської міської програми охорони навколишнього природного середовища на період до 2007 року" від 28.12.2004 р. № 1062/2472 та з метою поліпшення екологічного стану довкілля міста Київська міська рада вирішила: 

Про затвердження Міської програми енергозбереження, режиму економії енергоресурсів підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності та підпорядкування на 2007 - 2010 роки

22 листопада 2007 року
Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та на виконання підпункту 2.1 пункту 2 рішення Київської міської ради від 09.01.2006 N 627/3088 "Про заходи щодо забезпечення енергоносіями споживачів м. Києва" Київська міська рада вирішила: 

Про затвердження Програми утилізації рослинних відходів у м. Києві на 2007-2010 роки

24 травня 2007 року
Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2 статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", статті 21 Закону України "Про відходи", на виконання рішення Київської міської ради від 18.03.04 №90/1300 "Про затвердження порядку збирання та транспортування відходів (крім токсичних та особливо небезпечних) у м. Києві", враховуючи розпорядження Київської міської державної адміністрації від 07.03.06 №379 «Про створення виробничих дільниць з утилізації листя та інших рослинних відходів» та з метою впровадження комплексної системи утилізації та глибокої переробки органічних відходів рослинного походження, створення сучасного виробництва поновлюваних видів палива та біоорганічних добрив Київська міська рада вирішила:  

Про надання статусу скверу земельній ділянці площею 0,19 га по вул. Милославській, 23Г у Деснянському районі м. Києва

15 березня 2007 року
Відповідно до пункту 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та з метою раціонального використання і збереження зелених насаджень Київська міська рада вирішила:  

Про надання статусу скверу земельній ділянці площею 0,39 га по провулку Козловського, 6-8 у Печерському районі м. Києва

22 лютого 2007 року
Відповідно до пункту 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та з метою раціонального використання і збереження зелених насаджень Київська міська рада вирішила:  

 1 2 3 »

  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.