Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Діяльність  >  Київрада  >  Проекти рішень  >  Про внесення змін до рішення Київради від 02.04.09 «Про створення філії Київського музею російського мистецтва» 

Київрада
Робота депутата в комісіях
Рішення, підготовлені депутатом
Проекти рішень
Депутатські запити
Громадський фонд Святого Андрія Первозванного


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Діяльність Київрада Проекти рішень Про внесення змін до рішення Київради від 02.04.09 «Про створення філії Київського музею російського мистецтва» 

Про внесення змін до рішення Київради від 02.04.09 «Про створення філії Київського музею російського мистецтва»


Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про музейну справу», Основ законодавства України про культуру, Міської комплексної програми «Розвиток музейної справи у м. Києві на 2006-2010 роки», затвердженої рішенням Київради від 29.03.07 № 378/1039, рішення Київради від  19.02.09 № 57/1112 «Про захист закладів культури» та з метою збереження пам’яток музейного фонду України, створення сучасної реставраційної бази та ефективного використання комунального майна територіальної громади міста Києва, Київська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення Київради від 02.04.09 № _________ «Про створення філії Київського музею російського мистецтва», а саме:
- пункт 3 доповнити текстом такого змісту: з розміщенням її в будинку по вул. Шовковичній, 17 у Печерському районі м. Києва у приміщенні загальною площею 1337 кв. м.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань власності та постійну комісію Київради з питань культури та туризму.


Київський міський голова                                                           Л.Черновецький

 


ПОДАННЯ:

Депутат Київради       А. Коваленко

 

П О Я С Н Ю В А Л Ь Н А   З А П И С К А
до проекту рішення Київради
«Про внесення змін до рішення Київради
від 02.04.09 № _________ «Про створення
філії Київського музею російського мистецтва»

1.  Обґрунтування необхідності прийняття рішення

Необхідністю прийняття цього рішення є створення умов для збереження пам’яток музейного фонду України та здійснення ефективного контролю за наданням в оренду майна територіальної громади м. Києва, що використовується закладами культури.


2.  Мета і завдання прийняття рішення

Метою даного проекту рішення є сприяння захисту закладів культури у вирішенні їх майнових питань.


3. Загальна характеристика та основні положення проекту рішення

Проект рішення передбачає при створенні філії Київського музею російського мистецтва збереження розміщенням Дитячої картинної галереї м. Києва в будинку по вул. Шовковичній, 17 у Печерському районі м. Києва у приміщенні загальною площею 1337 кв. м.
 

4. Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання.

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»;
Основи законодавства України про культуру;
Закон України «Про музейну справу»;
Міська комплексна програма «Розвиток музейної справи у м. Києві на 2006-2010 роки»;
рішення Київради від  19.02.09 № 57/1112 «Про захист закладів культури»


5. Фінансово-економічне обґрунтування

Реалізація рішення не потребує додаткового фінансування з бюджету м. Києва.

 

 Депутат Київради  А. Коваленко

02 квітня 2009 року
  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.