Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Діяльність  >  Київрада  >  Робота депутата в комісіях  >  Звіт про роботу депутата за 2008 рік 

Київрада
Робота депутата в комісіях
Рішення, підготовлені депутатом
Проекти рішень
Депутатські запити
Громадський фонд Святого Андрія Первозванного


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Діяльність Київрада Робота депутата в комісіях Звіт про роботу депутата за 2008 рік 

Звіт про роботу депутата за 2008 рік

ВИКОНАННЯ НАКАЗІВ ВИБОРЦІВ


Відповідно до внутрішньо фракційного розподілу, депутат А.Коваленко був закріплений за Печерським районом м. Києва. Від початку виконання своїх повноважень депутата Київської міської ради VI-го скликання депутатом було зосереджено основну увагу на виконанні наказів виборців. З цією метою депутатом було відкрито громадську приймальню за адресою: вул. Суворова, 18/20, кв. 55. У приймальні депутата працюють керівник приймальні, секретар приймальні, два помічника депутата. У приймальні створені необхідні технічні та побутові умови для ведення прийому виборців та організації виконання наказів виборців. 


За період з червня по грудень 2008 року депутатом особисто та працівниками приймальні було прийнято та опрацьовано 165 письмових заяв від мешканців району та 125 заяв від організацій та установ, розташованих в Печерському районі.


Прийом депутата відвідали 527 мешканців району. Під час прийому мешканцям надавалися усні роз’яснення, юридичні консультації, приймалися заяви на надання матеріальної допомоги, надавалася допомога у вирішенні соціально-побутових проблем окремих мешканців, вирішенні житлово-комунальних проблем окремих будинків та мікрорайонів.


Також працівниками громадської приймальні опрацьовано 749 телефонних дзвінків, отримано 254 усних та письмових подяк за вирішені депутатом накази виборців. 


Депутатом особисто та працівниками громадської приймальні було проведено 36 зустрічей з колективами установ та організацій Печерського району та активістами і симпатиками Блоку Віталія Кличка за місцем роботи.


На виконання наказів виборців та звернень мешканців Печерського району депутатом було направлено 38 запитів до керівництва Київської міської та Печерської районної державних адміністрацій. Хід розгляду та виконання запитів перебуває на постійному контролі депутата.


Депутат також публічно відстоював інтереси окремих мешканців та міста Києва загалом. Депутатом було підготовлено та розповсюджено у засоби масової інформації 28 заяв щодо проблем розвитку міста Києва.  

ВИКОНАННЯ ПРОГРАМ ТА ФІНАНСУВАННЯ ОКРЕМИХ ЗАХОДІВ


На виконання наказів виборців, положень передвиборчої програми Блоку Віталія Кличка «Обличчям до киян», звернень мешканців та організацій Печерського району депутатом було вишукано та виділено кошти на реалізацію наступних заходів:


1. Надано матеріальну допомогу 220 мешканцям Печерського району згідно заяв.
2. Встановлено дитячий майданчик по вул. Менделєєва, 12.
3. Встановлено спортивний майданчик по вул. Кіквідзе, 15-Б.
4. Здійснено капітальний ремонт ганків, сходів по вул. Кіквідзе,6-А.
5. Здійснено капітальний ремонт дворових сходів між будинками по вул. Кіквідзе, 2/34 та бульв. Дружби народів, 32.
6. Встановлено металеві огорожі по вул. Копиленка, 3, вул. Бастіонній, 12 та вул. Кіквідзе, 6.
7. Здійснено капітальний ремонт під’їзду №10 по бульв. Лесі Українки, 28.
8. Здійснено капітальний ремонт під’їздів будинку по вул. Бастіонній, 12.
9. Встановлено дворові лави по вул. Кіквідзе, 18 та вул. Грушевського, 34/1.
10.  Висаджено дерева у подвір’ї будинку по вул. Грушевського, 34/1.

ВНУТРІШНЬОФРАКЦІЙНА РОБОТА


Відповідно до плану роботи фракції «Блок Віталія Кличка» на 2008 р. та на виконання передвиборчої програми Блоку Віталія Кличка «Обличчям до киян», депутатом підготовлені та винесені на розгляд фракції 7 проектів рішень. Чотири з них станом на 31.12.2008 р. направлені до секретаріату Київради з метою погодження та в установленому порядку винесення на затвердження до сесійної зали.  


Депутатом підготовлені наступні проекти рішень:


1. Про створення нових територій зелених насаджень загального користування (парків, скверів, бульварів) в м. Києві
Метою запропонованого для затвердження рішення Київради є відновлення максимальної кількості зелених насаджень столиці, збільшення рекреаційних територій для забезпечення належного відпочинку мешканців м. Києва, покращення рівня забезпеченості населення Києва озелененими територіями загального користування (до 20,91м2/чол.), (відповідно до БДН 360-92**, табл.5.1 норматив складає 20 м2/чол. з урахуванням розміщення в Києві промислових підприємств ІІ класу шкідливості та залізничних вузлів), та розширення рекреаційної можливості території, забезпечення виконання завдань та норм Програми розвитку зеленої зони м. Києва на період до 2010 року, затвердженої рішенням Київради від 19.07.05 № 806/3381.
2. Про скасування рішення Київської міської ради від 22.08.2007 № 162/1996 «Про питання створення ландшафтного заказника місцевого значення «Жуків острів».
Проект рішення Київради «Про відміну рішення Київради від 22.08.2007 №162/1996 «Про питання створення ландшафтного заказника місцевого значення «Жуків острів» підготовлено та пропонується депутатам для затвердження з метою:
- встановлення меж Ландшафтного заказника місцевого значення «Острів Жуків» на площі 1630 га;
- не допущення ситуації, коли територія, яка не увійшла у запропоновані 196 га меж ландшафтного заказника місцевого значення Острів Жуків, буде використана для забудови;
- збереження цілісного природного комплексу Ландшафтного заказника місцевого значення «Острів Жуків»,
- захищення всієї його території від забудови;
- забезпечення дотримання Законів України: «Про природно-заповідний фонд України», «Про Екомережу», «Про Червону книгу України».
3. Про деякі питання землекористування на території заказника «Острів Жуків».
Метою прийняття рішення є унормування питань функціонування ландшафтного заказника місцевого значення «Острів Жуків».
4. Про питання ефективного управління корпоративними правами територіальної громади міста Києва в господарських товариствах.
Метою прийняття рішення є забезпечення ефективного представництва територіальної громади м. Києва в керівних органах управління господарських товариств, в яких є частка територіальної громади м. Києва шляхом безпосередньої участі у визначені напрямків діяльності господарських товариств.
5. Про окремі організаційні питання щодо видалення зелених насаджень на території м. Києва.
Метою запропонованого для затвердження рішення Київради є збереження максимальної кількості зелених насаджень столиці. Проведення експертизи доцільності знесення кожного дерева в м. Києві. Інформуванні і погодження з громадськістю міста питань щодо знесення зелених насаджень в столиці.
6. Про внесення доповнень до рішення Київради від 15.07.04 № 457/1867 «Про врегулювання процедури передачі в користування земельних ділянок в м. Києві».
Метою прийняття рішення є забезпечення виконання рішення Київради від 19.07.05 № 806/3381 «Про затвердження Програми комплексного розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та Концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста».
7. Про вирішення питань функціонування Центру художньої та технічної творчості „Печерськ” по вул. Московській, 3 у Печерському районі міста Києва.
 Метою прийняття рішення є захист мистецьких закладів від незаконних, безпідставних закриттів та ліквідацій, сприяння розвитку та нормальному функціонуванню мистецьких закладів м. Києва.

РОБОТА В ПОСТІЙНІЙ КОМІСІЇ КИЇВРАДИ


Відповідно до рішення Київради про формування складу Постійних комісій Київради, депутата Київради А.Коваленко було призначено до складу Постійної комісії з питань культури та туризму.


За період з липня по грудень 2008 року депутат взяв участь у всіх 8 робочих засіданнях Постійної комісії, під час яких вирішувались питання сприяння діяльності та розвиткові закладів культури, мистецтв, культурно-просвітницьких і творчих установ та організацій, які належать територіальній громаді міста Києва; сприяння створенню умов для збереження, відродження та розвитку національно-культурних традицій населення, осередків народної творчості,  художніх промислів і ремесел; сприяння роботі творчих спілок, національно-культурних товариств, асоціацій, інших громадських та неприбуткових організацій, які діють у культурно-просвітницькій та мистецькій галузі, активному залученню до них молоді, особливо підлітків; здійснення контролю за забезпеченням охорони пам'яток історії та культури,  сприяння створенню умов для збереження та  раціонального використання культурного надбання.


Громадська приймальня депутата Київради від Блоку Віталія Кличка А.А.Коваленка працює за адресою:
м. Київ, вул. Суворова, 18/20, кв. 55
Пн. – Пт. з 9.00 до 18.00
тел./факс 280-0702
E-mail:
kovalenko.pryimalna@gmail.com
Web: www.aakovalenko.kiev.ua

28 січня 2009 року
  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.