Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Діяльність  >  Київрада  >  Депутатські запити 

Київрада
Робота депутата в комісіях
Рішення, підготовлені депутатом
Проекти рішень
Депутатські запити
Громадський фонд Святого Андрія Первозванного


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Діяльність Київрада Депутатські запити 

Депутатські запити

Запит до Генеральної прокуратури України

25 січня 2007 року
До порядку денного пленарного засідання сесії Київради від 25.01.07 було включено ряд проектів рішень Київради стосовно відведення земельних ділянок підготовлених з порушенням пунктів 5, 6, 7, 12 рішення Київради від 19.07.05 №806/3381 «Про затвердження Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та Концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста» та без погодження з постійною комісією Київради з питань екологічної політики, на яку покладено контроль за виконанням зазначеного рішення Київради. 

Запит до Генеральної прокуратури України

21 грудня 2006 року
Відповідно до рішення Київради від 02.12.99 № 147/649 територія острова Жукова відноситься до об’єктів природно-заповідного фонду м. Києва, як ландшафтний заказник місцевого значення «Острів Жуків». Положенням про ландшафтний заказник місцевого значення «Острів Жуків» на території заказника забороняється будь-яка діяльність, не пов’язана з природоохоронною. 

 « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.