Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Діяльність  >  Київрада  >  Депутатські запити 

Київрада
Робота депутата в комісіях
Рішення, підготовлені депутатом
Проекти рішень
Депутатські запити
Громадський фонд Святого Андрія Первозванного


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Діяльність Київрада Депутатські запити 

Депутатські запити

Про розгляд звернення мешканців Печерського району щодо збереження від забудови схилів Національного Ботанічного саду ім. М.Гришко

12 травня 2008 року
Постійна комісія Київради з питань екологічної політики уважно розглянула звернення мешканців Печерського району щодо збереження від забудови схилів Національного Ботанічного саду ім.М.Гришка (землі Звіринецького пагорба) та необхідності встановлення його охоронної зони (протокол № 10 від 07.05.08) і повністю підтримує заявників у порушеному питанні. 

Про здійснення перевірки ведення намиву (встановлення земснаряду) на території Жукова острова, в межах охоронної зони газопроводу високого тиску, у Голосіївському районі м. Києва

08 травня 2008 року
До постійної комісії Київради з питань екологічної політики надійшла інформація про самовільне встановлення земснаряду та ведення намивних робіт на території Жукового острова – ландшафтного заказника місцевого значення, в межах охоронної зони газопроводу високого тиску та незважаючи на період нересту. 

Про вживання невідкладних дій та необхідність вирішення питань зберігання і утилізації токсичних відходів на підприємстві ДНВП «Захід» з подальшим вивезенням за межі міста.

08 травня 2008 року

На засіданні постійної комісії Київради з питань екологічної політики 07.05.2008 (протокол № 10) в черговий раз було порушено питання щодо утримання та вивезення токсичних відходів ДНВП «Захід».
На засіданні відмічено, що на території  ДНВП «Захід» (м. Київ, бул. Академіка Вернадського, 38) в пункті тимчасового зберігання утримуються відходи берилієвого виробництва, які спаковані у 111 герметичних металевих контейнери ємністю 3 куб.м та вагою близько 5 тонн кожний. Територія підприємства складає 2,4 га.

 

Про надання роз’яснень щодо процедури видачі нормативно-правових та розпорядчих документів Київської міської ради та Київської міської державної адміністрації

12 березня 2008 року
Як стало відомо із засобів масової інформації та заяви Державної екологічної інспекції в м. Києві, в Київській міській державній адміністрації видано розпорядження, яким передбачено, що видача документів нормативно-правового та розпорядчого характеру Київської міської ради та Київської міської державної адміністрації можлива лише за особистим дорученням Черновецького Л.М. 

Про звернення мешканців мікрорайону «Нивки» щодо будівництва житлових будинків на вул. Щербакова, 53-Д та 57-Д

24 січня 2008 року
До мене, як до депутата Київради, надійшло звернення від мешканців мікрорайону «Нивки» на вул. Щербакова, 53-Д та 57-Д у Шевченківському районі м. Києва. 

 « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.