Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Діяльність  >  Київрада  >  Депутатські запити 

Київрада
Робота депутата в комісіях
Рішення, підготовлені депутатом
Проекти рішень
Депутатські запити
Громадський фонд Святого Андрія Первозванного


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Діяльність Київрада Депутатські запити 

Депутатські запити

Про вирішення питань, викладених у зверненнях мешканців будинків №6, 6-а, 8, 8-а по бульвару Дружби народів, що стосуються заборони нового будівництва

20 червня 2008 року
До мене, як до депутата Київради, під час проведення особистої зустрічі звернулися мешканці будинків №6, 6-а, 8, 8-а по бульвару Дружби народів та прилеглих будинків щодо проблем, які мають місце у їхньому подвір’ї та їхніх будинках і пов’язані з наміченим будівництвом на цій території нового житлового будинку.  

Про вирішення питань, викладених у зверненнях мешканців будинків №34/1, 34-а по вул. Грушевського

21 травня 2008 року
До мене, як до депутата Київради, під час проведення особистої зустрічі звернулися мешканці будинків №34/1, 34-а по вул. Грушевського щодо проблем, які мають місце у їхньому подвір’ї та їхніх будинках.  

Про вирішення питань, викладених у зверненнях мешканців будинків №6, 6-а, 8, 8-а по бульвару Дружби народів

20 травня 2008 року
До мене, як до депутата Київради, під час проведення особистої зустрічі звернулися мешканці будинків №6, 6-а, 8, 8-а по бульвару Дружби народів та прилеглих будинків щодо проблем, які мають місце у їхньому подвір’ї та їхніх будинках.  

Про вирішення питань, викладених у зверненнях мешканців будинку №37/2 по вулиці Московській

12 травня 2008 року
До мене, як до депутата Київради, під час проведення особистої зустрічі звернулися мешканці будинку №37/2 по вулиці Московській щодо проблем, які мають місце у їхньому подвір’ї.  

Про вирішення питань, викладених у зверненнях мешканців будинків №18, 18-а по вулиці Кіквідзе

12 травня 2008 року
До мене, як до депутата Київради, під час проведення особистої зустрічі звернулися мешканці будинків №18, 18-а по вулиці Кіквідзе щодо проблем, які мають місце у їхньому подвір’ї.  

 « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.