Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Діяльність  >  Київрада  >  Депутатські запити 

Київрада
Робота депутата в комісіях
Рішення, підготовлені депутатом
Проекти рішень
Депутатські запити
Громадський фонд Святого Андрія Первозванного


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Діяльність Київрада Депутатські запити 

Депутатські запити

Про звернення мешканців Печерського району щодо вирубки дерев та будівництва офісно-житлового комплексу по вул. Л.Первомайського, 5-б

14 жовтня 2008 року
До мене, як до депутата Київради, під час особистого прийому надійшло звернення від мешканців Печерського району, що проживають в будинках по вул. Панаса Мирного, 28а, 27, 24, бульвару Лесі Українки, 9-в, Печерський узвіз, 10, 13 з протестом проти незаконного будівництва житлово-офісного комплексу по вул. Л.Первомайського, 5-б. 

Про звернення гр. Салятицького О.М. щодо виділення земельної ділянки як потерпілому від діяльності групи компаній „Еліта-Центр”

14 жовтня 2008 року
До мене, як до депутата Київради, надійшло звернення від гр. Салятиць-      кого О.М. щодо виділення земельної ділянки площею 0,10 га як особі, що потерпіла від діяльності групи компаній „Еліта-Центр”.  

Про зауваження до проекту рішення Київради „Про правила благоустрою м. Києва”

02 жовтня 2008 року
У відповідь на Ваш лист №015-2838 від 02.10.2008 р. надсилаю Вам загальні зауваження та доповнення до проекту рішення Київради „Про правила благоустрою м. Києва” для опрацювання до засідання робочої групи, запланованого на 06.10.2008 р.: 

Про звернення мешканців Печерського району щодо вирубки дерев у пров. Філатова

01 жовтня 2008 року
До мене, як до депутата Київради, під час особистого прийому надійшло звернення від мешканців Печерського району, що проживають в будинках по пров. Філатова та вул. Остапа Вишні щодо масової вирубки дерев біля будинку №3/1 у пров. Філатова, на зсувонебезпечному схилі біля озера. 

Про вирішення питань, викладених у зверненнях працівників ДП завод „Арсенал” щодо проблем функціонування Центру художньої та технічної творчості „Печерськ” по вул. Московській, 3

29 липня 2008 року
До мене, як до депутата Київради, під час проведення особистої зустрічі звернулися представники профспілкового комітету та трудового колективу ДП завод „Арсенал” щодо проблем, які перешкоджають функціонуванню Центру художньої та технічної творчості „Печерськ”, розташованого по вул. Московській, 3 (далі – Центр).  

 « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.