Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Діяльність  >  Київрада  >  Депутатські запити 

Київрада
Робота депутата в комісіях
Рішення, підготовлені депутатом
Проекти рішень
Депутатські запити
Громадський фонд Святого Андрія Первозванного


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Діяльність Київрада Депутатські запити 

Депутатські запити

Про вирішення питань, викладених у зверненні мешканців будинку №28 по вул. Раєвського

16 січня 2009 року
До мене, як до депутата Київради, під час проведення особистого прийому звернулася гр. Полянська Елеонора Костянтинівна, яка мешкає в кв. №1 будинку №28 по вул. Раєвського щодо проблем, які мають місце у подвір’ї її будинку.  

Про вирішення питань, викладених у зверненнях мешканців будинків по вул. Аістова, Суворова, Лесі Українки, Бастіонній

16 січня 2009 року
До мене, як до депутата Київради, під час проведення особистого прийому надходять масові звернення від мешканців Печерського району зі скаргами на низьку температуру (+10…+14 градусів) в помешканнях у зимовий період.  

Про вирішення питань, викладених у зверненні мешканців будинку №71 по вул. Червоноармійській

16 січня 2009 року
До мене, як до депутата Київради, під час проведення особистої зустрічі звернулася гр. Гаражун Жанна Володимирівна, яка мешкає в кв. №33 будинку №71 по вул. Червоноармійській щодо проблем, які мають місце у її будинку.
 

Про вирішення питань, викладених у зверненні мешканців будинку №8 по вул. Дарвіна

16 січня 2009 року
До мене, як до депутата Київради, під час проведення особистого прийому звернулися гр. Кострикін Ілля Григорович та Кострикіна Валентина Семенівна, пенсіонери, які мешкають в кв. №12 будинку №8 по вул. Дарвіна щодо вирішення  побутових питань. 

Про вирішення питання щодо продовження договору оренди приміщення по вул. Липській, 16-А Раді Організації ветеранів України

16 січня 2009 року
До мене, як до депутата Київради, звернулася Рада Організації ветеранів України щодо проблем, які виникли з орендою приміщення, яке займає організація по вул. Липській, 16-А. 

 « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.