Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Діяльність  >  Київрада  >  Депутатські запити  >  Про вирішення питань щодо проблем функціонування Центру художньої та технічної творчості «Печерськ» по вул. Московській, 3  

Київрада
Робота депутата в комісіях
Рішення, підготовлені депутатом
Проекти рішень
Депутатські запити
Громадський фонд Святого Андрія Первозванного


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Діяльність Київрада Депутатські запити Про вирішення питань щодо проблем функціонування Центру художньої та технічної творчості «Печерськ» по вул. Московській, 3  

Про вирішення питань щодо проблем функціонування Центру художньої та технічної творчості «Печерськ» по вул. Московській, 3

Київському міському голові
Черновецькому Л.М.

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

Про вирішення питань щодо проблем
функціонування Центру художньої та
технічної творчості «Печерськ»
по вул. Московській, 3

Шановний Леоніде Михайловичу !

До мене, як до депутата Київради, під час проведення особистої зустрічі звернулися представники профспілкового комітету та трудового колективу ДП завод «Арсенал» щодо проблем, які перешкоджають функціонуванню Центру художньої та технічної творчості «Печерськ», розташованого по вул. Московській, 3 (далі – Центр).


Представники профспілки висловились категорично проти закриття Центру та його перепрофілювання, ініційованого керівництвом музею «Духовні скарби України». Також мені стало відомо про підготовку розпорядження Голови Печерської районної у м. Києві ради про перезакріплення будівлі Центру по вул. Московській, 3 шляхом здійснення безоплатної передачі з балансу комунального закладу культури «Центр художньої та технічної творчості «Печерськ» на баланс та в оперативне управління відділу культури Печерської районної у м. Києві державної адміністрації, що у черговий раз підтверджує зацікавленість районної влади у володінні будівлею Центру, а не зацікавленість у роботі його творчих колективів. 


Центр «Печерськ» сьогодні – це культурно-освітній заклад, широко відомий не лише в Києві, а й за його межами своїми творчими здобутками та вкоріненими традиціями. Це п’ять колективів, які мають звання «Народний аматорський колектив», десятки почесних відзнак, дипломів лауреатів міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів. На сьогодні в Центрі успішно функціонує понад 15 клубних формувань, у яких безкоштовно займаються понад 1000 дітей, підлітків, дорослих, осіб похилого віку Печерського району.


Шановний Леоніде Михайловичу, у зв’язку із зверненням мешканців Печерського району та враховуючий особливий суспільний резонанс питання, відповідно до статей 12, 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» прошу Вас здійснити детальну перевірку правомірності зазначених вище дій або бездіяльності відповідних управлінь Київської міської державної адміністрації, Печерської районної у м. Києві державної адміністрації у виконанні рішення Київради №57/1112 від 19.02.2009 «Про захист закладів культури», а також вжити відповідних заходів з метою не допустити ні перепрофілювання, ні відчуження приміщення Центру художньої та технічної творчості «Печерськ» з власності територіальної громади м. Києва.


Про вжиті заходи прошу поінформувати письмово у встановлений законодавством термін.


З повагою

Депутат    А. Коваленко

01 квітня 2009 року
  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.