Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Діяльність  >  Київрада  >  Депутатські запити  >  Про вирішення питання щодо фінансування Органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Хрещатик» 

Київрада
Робота депутата в комісіях
Рішення, підготовлені депутатом
Проекти рішень
Депутатські запити
Громадський фонд Святого Андрія Первозванного


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Діяльність Київрада Депутатські запити Про вирішення питання щодо фінансування Органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Хрещатик» 

Про вирішення питання щодо фінансування Органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Хрещатик»

Київському міському голові
Черновецькому Л.М.

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

Про вирішення питання щодо фінансування
Органу самоорганізації населення
 «Комітет мікрорайону «Хрещатик»

Шановний Леоніде Михайловичу  !

До мене, як до депутата Київради, звернулося керівництво Органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Хрещатик» щодо проблем, які виникли з фінансуванням із міського бюджету зазначеної неприбуткової комунальної організації.


Не зважаючи на чинність ухваленої рішенням Київради від 28.12.2006 р. №6022/659 «Програми сприяння місцевому самоврядуванню та підтримки органів самоорганізації населення та місцевих ініціатив у м. Києві на 2007-2001 роки», протягом 2-го півріччя 2008 року Головним управлінням з питань внутрішньої політики Київської міської державної адміністрації фінансування Органів самоорганізації населення практично не проводилось. У зв’язку з цим, зазначена вище організація не мала змоги сплачувати оренду займаного приміщення по вул.Лютеранській, 26/17А. В результаті, на даний час в Господарському суді м. Києва перебуває на розгляді позовна заява від орендодавця зазначеного приміщення - КП «Дирекція» Печерського р-ну м. Києва щодо погашення заборгованості або звільнення орендованих приміщень. Як мені стало відомо, така ж ситуація склалася і в діяльності інших органів самоорганізації населення м. Києва, що фактично поставило їх на межу існування.


 Шановний Леоніде Михайловичу, у зв’язку із зверненням мешканців Печерського району та враховуючий особливий суспільний резонанс питання, відповідно до статей 12, 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» прошу Вас здійснити детальну перевірку правомірності зазначених вище дій або бездіяльності відповідних управлінь Київської міської державної адміністрації у виконанні рішень Київради, а також вжити відповідних заходів з метою відновлення фінансування органів самоорганізації населення.


Про вжиті заходи прошу поінформувати письмово у встановлений законодавством термін.

З повагою

Депутат   А. Коваленко

03 березня 2009 року
  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.