Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Діяльність  >  Київрада  >  Депутатські запити 

Київрада
Робота депутата в комісіях
Рішення, підготовлені депутатом
Проекти рішень
Депутатські запити
Громадський фонд Святого Андрія Первозванного


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Діяльність Київрада Депутатські запити 

Депутатські запити

Про вирішення питань щодо проблем функціонування Центру художньої та технічної творчості «Печерськ» по вул. Московській, 3

01 квітня 2009 року
До мене, як до депутата Київради, під час проведення особистої зустрічі звернулися представники профспілкового комітету та трудового колективу ДП завод «Арсенал» щодо проблем, які перешкоджають функціонуванню Центру художньої та технічної творчості «Печерськ», розташованого по вул. Московській, 3 (далі – Центр).  

Про вирішення питання щодо фінансування Органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Хрещатик»

03 березня 2009 року
До мене, як до депутата Київради, звернулося керівництво Органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Хрещатик» щодо проблем, які виникли з фінансуванням із міського бюджету зазначеної неприбуткової комунальної організації.  

Про вирішення питання щодо забезпечення безкоштовного зубопротезування малозабезпечених верств населення Печерського району

30 січня 2009 року
До мене, як до депутата Київради, звернулися пенсіонери Печерського району щодо проблем, які виникли з наданням послуг по зубопротезуванню у медичних закладах, що входять до комунальної власності міської територіальної громади.  

Про вирішення питання щодо демонтажу станції мобільного зв’язку по вул. О.Теліги, 39

29 січня 2009 року
До мене, як до депутата Київради, звернувся співголова Асоціації «Зелений Світ» Шевченківського району м. Києва П.М.Пахолок щодо проблем, які виникли у мешканців будинків по вул. Олени Теліги. 

Про вирішення питань, викладених у зверненні мешканців будинку №6-Б по вул. Драгомирова

26 січня 2009 року
До мене, як до депутата Київради, під час проведення особистого прийому звернулися гр. Корнєв Ю.П., Антоненко В.Г., Левченко П.А., які мешкають в будинку №6-Б по вул. Драгомирова щодо вирішення проблемних питань їхнього мікрорайону.  

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.