Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Діяльність  >  Київрада 

Київрада
Робота депутата в комісіях
Рішення, підготовлені депутатом
Проекти рішень
Депутатські запити
Громадський фонд Святого Андрія Первозванного


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Діяльність Київрада 

Робота депутата в комісіях

28 січня 2009 року
Звіт про роботу депутата Київради VI-го скликання від фракції «Блок Віталія Кличка» А.А.Коваленка за 2008 рік 
 
26 лютого 2008 року
Звіт про роботу депутата на посаді голови Постійної комісії Київради з питань екологічної політики у період 2006 - 2008 років  
 

Рішення, підготовлені депутатом

25 квітня 2008 року
Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування", пункту І рішення Київради „Про затвердження „Київської міської програми охорони навколишнього природного середовища на період до 2007 року" від 28.12.2004 р. № 1062/2472 та з метою поліпшення екологічного стану довкілля міста Київська міська рада вирішила: 
 
22 листопада 2007 року
Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та на виконання підпункту 2.1 пункту 2 рішення Київської міської ради від 09.01.2006 N 627/3088 "Про заходи щодо забезпечення енергоносіями споживачів м. Києва" Київська міська рада вирішила: 
 

Проекти рішень

02 квітня 2009 року
Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про музейну справу», Основ законодавства України про культуру, Міської комплексної програми «Розвиток музейної справи у м. Києві на 2006-2010 роки», затвердженої рішенням Київради від 29.03.07 № 378/1039, рішення Київради від  19.02.09 № 57/1112 «Про захист закладів культури» та з метою збереження пам’яток музейного фонду України, створення сучасної реставраційної бази та ефективного використання комунального майна територіальної громади міста Києва, Київська міська рада вирішила: 
 
27 січня 2009 року
Відповідно до статті  142 Конституції України,  статті 18 Закону України «Про столицю України – місто-герой Київ», частин третьої, п’ятої статті 16, статті 25  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Верховної Ради України від 16.01.09 № 901-УІ «Про запровадження мораторію на виселення редакцій друкованих засобів масової інформації, закладів культури, у тому числі бібліотек, видавництв, книгарень, підприємств книгорозповсюдження, враховуючи звернення Первинної профспілкової організації ДП Завод «Арсенал» від 25.07.08 №  176 та з метою забезпечення зайнятості широких верств населення у культурно-просвітницькій діяльності міста Києва, Київська міська рада вирішила: 
 

Депутатські запити

01 квітня 2009 року
До мене, як до депутата Київради, під час проведення особистої зустрічі звернулися представники профспілкового комітету та трудового колективу ДП завод «Арсенал» щодо проблем, які перешкоджають функціонуванню Центру художньої та технічної творчості «Печерськ», розташованого по вул. Московській, 3 (далі – Центр).  
 
03 березня 2009 року
До мене, як до депутата Київради, звернулося керівництво Органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Хрещатик» щодо проблем, які виникли з фінансуванням із міського бюджету зазначеної неприбуткової комунальної організації.  
 
  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.