Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Новини  >  Пряма мова 

Пряма мова
Прес – релізи
Виступи
Інтерв'ю


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Новини Пряма мова 

Пряма мова

Шановні працівники медичної галузі!

13 червня 2008 року
Щиросердно вітаю Вас і Ваші колективи з професійним  святом – Днем медичного працівника. 

Київрада тяжко хворіє на політиканство й підкилимні інтриги

10 червня 2008 року
Характеризуючи сьогоднішню процедуру обрання заступника міського голови-секретаря Київради, я б відзначив, відповідаючи на слова нового-старого секретаря Київради Довгого, що Київрада сьогодні не лише не звільнилася від інфекції політиканства, а навпаки - ще більше ускладнила свою хворобу заполітизованості й підкилимних інтриг та „зацікавлених” домовленостей. 

Дорогі кияни!

05 червня 2008 року
5 червня світ відзначає День охорони навколишнього природного середовища. Щиро вітаю Вас зі святом!
Нам з Вами пощастило жити у чудовому місті. Небагато міст на Землі мають таку величну річку, як Дніпро. Небагато міст мають стільки парків, скверів, лісів та заповідних територій.
 

Чому я голосуватиму за Кличка?

08 травня 2008 року
Тому що тільки ця команда на чолі з її лідером Віталієм Кличком здатна захистити зелені насадження Києва від нищівного наступу „зелені”. А це означає не пустити знахабнілих грошовитих інвесторів у затишні київські двори, зелені сквери і парки. 

Низький Вам уклін, дорогі ветерани !

08 травня 2008 року
Шановні ветерани, дорогі батьки! Шістдесят три роки тому закінчилася Велика Вітчизняна війна. Це свято радості і скорботи стало для кожного з нас даниною пам’яті та поваги поколінню, чиє життя було затьмарене димом згарищ. 

 « 1 2 3 4 5 6 7 »

  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.