Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Новини  >  Пряма мова 

Пряма мова
Прес – релізи
Виступи
Інтерв'ю


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Новини Пряма мова 

Пряма мова

«WELCOME TO UKRAINE», ПАНОВЕ!»

29 березня 2011 року
27 березня у світі загалом, й в Україні зокрема відзначався Міжнародний день театру. Без перебільшення, театральне мистецтво – одна з найважливіших складових культурного простору людства. Практично кожен з нас зберігає у пам’яті певні мистецькі образи, яскраві театральні вистави, які формують наш світогляд, моральні принципи та ідеали. Я щиро люблю київські театри і можу «без натяжки» назвати себе їх постійним глядачем. Але незважаючи навіть на свій тривалий глядацький театральний досвід, був щиро вражений новою постановкою Київського національного академічного театру оперети – романтичним мюзиклом «Welcome to Ukraine або Подорож у кохання», прем’єра якої відбулася минулої суботи, 26 березня. 

Києву потрібні сильні райони!

20 серпня 2010 року
Політична партія «УДАР Віталія Кличка» завжди виступала за посилення ролі місцевого самоврядування в Україні та активізації процесів децентралізації влади. Ми переконані, що влада не повинна боятися діалогу зі своїми виборцями, владу в місті повинні обирати та контролювати кияни, а місцеве самоврядування має починатися на рівні районів. Саме на таких засадах збудована передвиборча програма Блоку Віталія Кличка «Обличчям до киян», а про її підтримку жителями столиці сьогодні свідчать дані соціологічних опитувань, за якими лідер нашої партії Віталій Кличко має найбільшу підтримку серед киян. 

Шановні кияни, дорогі ветерани !

09 травня 2010 року
Щиросердно вітаю Вас з 65-ю річницею Великої Перемоги ! Понад шість десятиліть відділяють нас від тих травневих днів, коли на нашій землі відлунали останні залпи канонади, коли нашу землю перестали топтати ноги фашистських чужинців. Проте непідвладним часові залишається подвиг переможців, які відстояли свободу, честь і незалежність своєї Вітчизни, очистили рідну землю від чужоземної навали.  

Шановні кияни, дорогі печеряни!

30 грудня 2009 року
Від щирого серця вітаю Вас із настанням улюблених з дитинства новорічних та різдвяних свят! Зазвичай ми зустрічаємо Новий рік у родинному колі і за щедрим святковим столом згадуємо найбільш яскраві події  року, що минає, і, загадавши заповідні бажання, намагаємося бодай на мить зазирнути в майбутнє. 

Шановні працівники медичної галузі !

20 червня 2009 року
У день вашого професійного свята хочу поздоровити вас з Днем медичного працівника, побажати вам міцного здоров’я, радості, наснаги у вашій нелегкій праці. 

 « 1 2 3 4 5 6 7 »

  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.