Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Новини  >  Пряма мова 

Пряма мова
Прес – релізи
Виступи
Інтерв'ю


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Новини Пряма мова 

Пряма мова

Дорогі кияни!

13 грудня 2011 року
Щиро вітаю Вас з Днем Андрія Первозванного – духовного засновника нашого міста! З древніх описів відомо, що Первозванний Апостол відвідав місця, де згодом виникло наше місто, і промовив пророчі слова про славу і велич майбутнього Києва – Єрусалима землі руської. 

Дорогі колеги! Працівники органів місцевого самоврядування, депутати рад, активісти самоврядних органів! Шановні кияни!

07 грудня 2011 року
Сердечно вітаю Вас із Днем місцевого самоврядування! 

Шановні соціальні працівники!

06 листопада 2011 року
З професійним святом вас! Я не покривлю душею, якщо стверджуватиму, що в цій сфері працюють люди героїчні. Вашу професію можна сміливо прирівняти до важкої праці шахтаря, безсонної роботи лікаря, чи небезпечної роботи міліціонера. Ви допомагаєте величезній кількості людей.  

Шановні вчителі, студенти та учні, дорогі кияни!

01 вересня 2011 року
Щиросердно вітаю із всенародним святом - Днем знань! Новий навчальний рік знову на порозі. Столиця зустрічає свою дітвору, учнів та студентів, які урочисто крокують до рідних шкіл та вузів. 

Шановні працівники торгівлі та сфери громадського харчування!

31 липня 2011 року
Щиросердно вітаю вас з професійним святом! Розвиток сучасного ринку товарів та послуг неможливий без удосконалення системи торгівельного обслуговування. Від стану справ у цій галузі сьогодні напряму залежить і фінансово-економічна база місцевого самоврядування, доходи місцевого бюджету. А це означає, що в умовах сьогодення підприємствам торгівлі необхідно більш ефективно взаємодіяти з товаровиробником та з населенням, чутливо слідкувати за кон’юнктурою ринку і своєчасно задовольняти потреби споживачів. 

 « 1 2 3 4 5 6 7 »

  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.