Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Новини  >  Пряма мова  >  Шановні працівники медичної галузі! 

Пряма мова
Прес – релізи
Виступи
Інтерв'ю


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Новини Пряма мова Шановні працівники медичної галузі! 

Шановні працівники медичної галузі!

У день вашого професійного свята хочу поздоровити вас з Днем медичного працівника, побажати вам міцного здоров’я, радості, наснаги у вашій нелегкій праці.

Разом з вами День медичного працівника святкують учені, дослідники, члени ваших сімей, та мільйони жителів України, яким ви рятуєте життя, поліпшуєте здоров’я.

Особливі слова подяки хочу через вас передати тим, хто і сьогодні у святковий день перебуває на робочому місці, чергує у лікарнях і шпиталях, пологових будинках і бригадах швидкої медичної допомоги.

Від усієї душі дякую вам за нелегку, самовіддану працю, за вміння і в сьогоднішні нелегкі часи знаходити оптимальні рішення при наданні медичної допомоги, за безмежну вірність своїй професії. 

В цей день хочеться поіменно подякувати всім вам, дорогі лікарі та медичні працівники. Дорогі друзі, від усієї душі бажаю вам і вашим родинам великого щастя, успіхів у вашій благородній праці, а ще, як це не дивно звучить, – щоб роботи у вас все-таки було якомога менше – міцного здоров’я вам і всім киянам ! 


Щиро Ваш,
Депутат Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка»
Анатолій КОВАЛЕНКО
17 червня 2012 року

17 червня 2012 року
  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.