Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Новини  >  Пряма мова  >  Шановні кияни! 

Пряма мова
Прес – релізи
Виступи
Інтерв'ю


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Новини Пряма мова Шановні кияни! 

Шановні кияни!

У день визначної для всіх нас дати - 23-ї річниці проголошення незалежності України – щиро радий вітати вас з цим святом! Розглядаючи під цим кутом зору підсумки прожитого і зробленого, кожен з нас, переконаний, намагається дати відповіді на запитання: як співвідноситься період, який залишаємо за собою, з тим, який маємо пройти; що чекає державу і суспільство попереду; як швидше і результативніше, уникаючи помилок і прорахунків, завершити перехід від пострадянських реалій до повноцінного демократичного державного устрою.


Знайти ці відповіді дуже непросто - бо непроста і доба, в яку вступив український народ двадцять три роки тому.


Цей неповторний відрізок вітчизняної історії не вкладається у прості схеми й одноколірні зображення. Він був осяяний, з одного боку, світлом вікопомних історичних змін, насамперед здобуття незалежності і державності, позначений могутньою енергією державотворення. І разом з тим - так само глибокими, а нерідко й небувалими випробуваннями, складнощами та негараздами, які відчуваються й донині.


Усе це правда - часто гірка і сумна. Але правда і те, що до чергової річниці своєї незалежної Вітчизни український народ підходить і з незаперечними здобутками, і з чистим сумлінням.


Дорогі друзі, працювати не на розбрат, не на відчуження, а на єдність людей і народів - найвище покликання нашого часу. Тож нехай воскресне та сила здорового духу і прагнення волі, жага до життя без стогону й нарікань, до звичайного людського щастя під синім небом в ореолі жовтого колосся. Настали часи, про які мріяв Великий Кобзар Тарас Шевченко, коли, нарешті, “в своїй хаті своя правда, і сила, і воля”.


Добра вам, здоров’я, щастя, у цей святковий день нашої незалежності! Слава Печерську, слава Києву, слава Україні!


Щиро Ваш,
Анатолій КОВАЛЕНКО
24 серпня 2014 року

24 серпня 2014 року
  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.