Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Новини  >  Пряма мова  >  Дорогі кияночки! 

Пряма мова
Прес – релізи
Виступи
Інтерв'ю


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Новини Пряма мова Дорогі кияночки! 

Дорогі кияночки!

З першим весняним подихом, нехай і не надто теплим, прийшло до нас це радісне свято - міжнародний жіночий день 8 Березня.


Це ваше свято, дорогі жінки, і нехай кожна з вас почує в цей день про себе усі найкращі слова. Часом ми, чоловіки, занадто стримано проявляємо свої почуття, але повірте – в глибині душі ми всі любимо вас ніжно й тремтливо. Адже що таке чоловік без жінки? Без вашого самовідданного кохання, що рятує від негараздів та поворотів долі, без рідної домівки, що зберігається вашими руками й теплом душі вашої, без нащадків, яких ви нам даруєте, часто приносячи в жертву самих себе?


У буднях сьогодення ми часто не помічаємо, скільки прекрасних, розумних, добросовісних, самовідданих жінок працюють поруч з нами. Це вашими руками стають здоровими хворі кияни, це ви несете культуру й освіту в серця нашої юної парості – молодих громадян такої ж молодої держави, це ви робите наш старовинний Київ красивим і затишним, а головне – чистим і охайним. І справедливо, що наші трудівниці є повноправними учасницями соціально-економічних перетворень у нашій країні, є активістами життя міста.


Незважаючи ні на які перипетії життя, жінки народжують дітей і кохають чоловіків, шукають судженого, завмираючи у передчутті щастя... І як добре, що є у нас світле весняне і бажане свято - свято надії, краси та мрій.


Дорогі жінки, у ці святкові дні прийміть щирі, сердечні поздоровлення і дозвольте побажати добра й упевненості у своїх силах, розуміння, кохання та вірності з боку ваших близьких.


Усім вам міцного здоров'я, творчого натхнення і добробуту!


Щиро Ваш,
Депутат Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка»
Анатолій КОВАЛЕНКО
8 березня 2012 року

 

08 березня 2012 року
  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.