Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Новини  >  Пряма мова  >  Шановні кияни, дорогі печеряни! 

Пряма мова
Прес – релізи
Виступи
Інтерв'ю


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Новини Пряма мова Шановні кияни, дорогі печеряни! 

Шановні кияни, дорогі печеряни!

Від щирого серця вітаю Вас із настанням улюблених з дитинства новорічних та різдвяних свят! Зазвичай ми зустрічаємо Новий рік у родинному колі і за щедрим святковим столом згадуємо найбільш яскраві події  року, що минає, і, загадавши заповідні бажання, намагаємося бодай на мить зазирнути в майбутнє.

Рік 2014-й був складним, а де в чому і драматичним. Це був рік напруженої праці, яка принесла свої результати і свої успіхи. Це був рік Євромайдану, який засвідчив щире прагнення киян та усіх українців у розвитку нашої держави в бік європейських та загальнолюдських цінностей.

В основі наших успіхів – невтомна щоденна праця всіх киян, їхня наполегливість і велика любов до рідного міста.

Мені хочеться сьогодні щиро подякувати дружній київській громаді за працелюбність, терпіння, доброзичливість і довіру.

Дорогі друзі! Вітаючи Вас з Новим роком і Різдвом Христовим, хочу щиро побажати усім міцного здоров’я, миру, достатку і духовної радості.

З Новим Роком! З новим щастям!

Щиро Ваш,
Анатолій КОВАЛЕНКО

01 січня 2015 року
  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.