Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Новини  >  Пряма мова  >  Дорогі ветерани! 

Пряма мова
Прес – релізи
Виступи
Інтерв'ю


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Новини Пряма мова Дорогі ветерани! 

Дорогі ветерани!

Щиросердно вітаю Вас з 69-ю річницею визволення України та 70-ю річницею визволення столиці нашої Батьківщини, нашого прекрасного Києва, від фашистських загарбників!


Відзначаючи цю знаменну дату, вся Україна вшановує подвиг тих, хто до останньої краплі крові обороняв нашу столицю у 1941 і ціною величезних втрат звільняв її від фашистської навали у 1943 році. Тоді, в ніч на 6 листопада, запеклі бої, що розгорнулися на північних околицях міста, перемістилися ближче до центру. Першими до центральних вулиць міста пробилися воїни 207-го танкового батальйону 22-ї гвардійської бригади. Гвардії старшина Никифор Шолуденко на своєму танку один із перших прорвався на Хрещатик. О 4-й годині 6 листопада 1943 року Київ було визволено.


Шановні ветерани! Ви піднімали зброю, спочатку обороняючись, потім наступаючи. Починалася нова сторінка нашої історії, заповнена прогартованими вогнем абзацами. Вашими знаменами були: Свобода. Вітчизна. Людина. Обов’язок. Вітчизняна війна.


1945 рік перегорнув останню воєнну сторінку нашої історії. І відкрилась сторінка тиші і миру.


Славу місту приносять його мешканці. Саме вашими руками, завдяки вашій мудрості і наполегливості наш рідний Київ за короткий час був відбудований і став ще красивішим і могутнішим.


Споконвіку повелося, що кияни завжди відзначалися невтомністю і майстерністю у праці, силою духу і незламністю у битвах. Своїм подвигом під час Великої Вітчизняної війни ви ще раз підтвердили, що киян, Київ, Україну не завоювати нікому. Ваш подвиг - гідний приклад для наслідування нинішнім і прийдешнім поколінням киян.


Низький, доземний уклін Вам, Героям, і вічна подяка за те, що врятували нашу квітучу землю і рідний Київ. Ваша слава неминуща!
Бажаю Вам міцного здоров’я, достатку, довголіття і мирного неба!


Щиро Ваш,
Депутат Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка»
Анатолій КОВАЛЕНКО
6 листопада 2013 року

06 листопада 2013 року
  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.