Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Новини  >  Пряма мова  >  Шановні викладачі, вчителі й вихователі! 

Пряма мова
Прес – релізи
Виступи
Інтерв'ю


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Новини Пряма мова Шановні викладачі, вчителі й вихователі! 

Шановні викладачі, вчителі й вихователі!

У день вашого професійного свята – День працівників освіти, - я хочу від щирого серця привітати вас з цією датою. Від імені всіх киян я висловлюю глибоку подяку вам – викладачам, вчителям і вихователям – за вашу невтомну та самовіддану працю. Все своє життя ви йдете нелегкою тернистою стежкою служіння дітям, Україні, нашому майбутньому, віддаючи свою творчу енергію і життєдайні сили улюбленій справі.


Саме завдяки вам Київ був і залишається на чільному місці за рівнем та якістю освіти у навчальних закладах. За цими словами стоїть копітка та нелегка праця педагогів – людей з чистим серцем та світлою душею. Мої слова підтверджують успіхи ваших вихованців. Наші учні – традиційно серед переможців наукових та спортивних олімпіад і змагань всіх рівнів. Наші школи – традиційно серед перших за кількістю золотих і срібних медалістів. Наші вчителі – традиційно серед кращих у різноманітних конкурсах.


Все це дає мені впевненість стверджувати, що освіта наших юних киян у надійних і дбайливих руках.


Від вас, дорогі наші вчителі та викладачі, залежить духовний розвиток сучасної людини, рівень її національної свідомості. Ви покликані робити людину людянішою, допомагати їй орієнтуватися на життєвих дорогах, дорослішати й удосконалюватися. А саме життя, совість і такт педагога, відчуття істини підкажуть, як сприяти тому, щоб позитивне начало в наших учнях зростало, закріплювалось і гармонійно розвивалось.


Дорогі освітяни Києва, я від щирого серця хочу побажати вам і собі, аби ми разом змогли створити всі умови, щоб ви разом з батьками надійно підготували юну поросль до самостійного життя. Я вірю, що завдяки вам наші діти збудують нову, демократичну Україну, перетворять Київ у справжню європейську столицю ХХІ століття.


Тож нехай незмінними супутниками у вашій роботі і надалі залишатимуться повага і любов до дитини, життєлюбство, духовна радість і фізична міць. Нехай у ваших родинах пахне хлібом і буде до хліба.


Хай вам щастить!
Щиро Ваш,


Депутат Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка»
Анатолій КОВАЛЕНКО
6 жовтня 2013 року

 

06 жовтня 2013 року
  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.