Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Новини  >  Пряма мова 

Пряма мова
Прес – релізи
Виступи
Інтерв'ю


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Новини Пряма мова 

Пряма мова

Дорогі кияночки!

08 березня 2015 року
З першим весняним теплом прийшло до нас це радісне свято - міжнародний жіночий день 8 Березня. 

Шановні кияни, дорогі печеряни!

01 січня 2015 року
Від щирого серця вітаю Вас із настанням улюблених з дитинства новорічних та різдвяних свят! Зазвичай ми зустрічаємо Новий рік у родинному колі і за щедрим святковим столом згадуємо найбільш яскраві події року, що минає, і, загадавши заповідні бажання, намагаємося бодай на мить зазирнути в майбутнє. 

Шановні кияни!

24 серпня 2014 року
У день визначної для всіх нас дати - 23-ї річниці проголошення незалежності України – щиро радий вітати вас з цим святом! Розглядаючи під цим кутом зору підсумки прожитого і зробленого, кожен з нас, переконаний, намагається дати відповіді на запитання: як співвідноситься період, який залишаємо за собою, з тим, який маємо пройти; що чекає державу і суспільство попереду; як швидше і результативніше, уникаючи помилок і прорахунків, завершити перехід від пострадянських реалій до повноцінного демократичного державного устрою.  

Шановні кияни, дорогі ветерани!

09 травня 2014 року
Щиросердно вітаю Вас з 69-ю річницею Великої Перемоги ! Майже сім десятиліть відділяють нас від тих травневих днів, коли на нашій землі відлунали останні залпи канонади, коли нашу землю перестали топтати ноги фашистських чужинців. Проте непідвладним часові залишається подвиг переможців, які відстояли свободу, честь і незалежність своєї Вітчизни, очистили рідну землю від чужоземної навали.  

Дорогі ветерани!

06 листопада 2013 року
Щиросердно вітаю Вас з 69-ю річницею визволення України та 70-ю річницею визволення столиці нашої Батьківщини, нашого прекрасного Києва, від фашистських загарбників! 

 1 2 3 4 5 6 7 »

  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.