Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Новини  >  Прес – релізи 

Пряма мова
Прес – релізи
Виступи
Інтерв'ю


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Новини Прес – релізи 

Прес – релізи

Анатолій Коваленко: «Українська судова система в чергове пробуксовує у питаннях розгляду резонансних земельних конфліктів на користь громади»

05 березня 2009 року
Так депутат Київради, член Блоку Віталія Кличка Анатолій Коваленко прокоментував повідомлення прокурора м. Києва про відмову касаційного суду у задоволенні позовів прокуратури на рішення скандальної сесії Київради 1 жовтня 2007 року, коли маловідомим кооперативним структурам було виділено понад 1500 гектарів столичної землі, переважно у зелених зонах міста. 

Анатолій Коваленко: «Міська влада не лише не спромоглася вчасно розробити бюджет розвитку Києва, але й пропонує депутатам ухвалити навіть не бюджет проїдання, а бюджет занепаду міста»

18 лютого 2009 року
Так депутат Київради від фракції «Блок Віталія Кличка» Анатолій Коваленко прокоментував особливості проекту рішення «Про бюджет міста Києва на 2009 рік», що запропонований міською владою до розгляду депутатами на сесії 19 лютого. Розглянувши розрахункові показники до проекту бюджету м. Києва на 2009 рік, А.Коваленко висловив свої зауваження й застереження до цього документу. 

ЗАЯВА АНАТОЛІЯ КОВАЛЕНКА

11 лютого 2009 року
Шановні кияни, депутати Київської міської ради! Мушу констатувати, що сьогодні місто Київ і його влада знаходиться в центрі уваги не лише жителів міста, а й усієї України. На жаль, така зацікавленість викликана не успіхами й досягненнями міста по боротьбі з кризою, наповненням бюджету, збільшенням соціального захисту населення, підвищенням рівня життя громадян, а цілком навпаки – відсутністю всього переліченого і нездоровим бажанням побачити, а скільки ж витримає місто і кияни таке знущання над собою і який запас міцності врешті-решт має міське господарство. Дії і заяви міської влади перетворилися на шоу, головні дійові особи якого, напевне, забули, навіщо їх обрали кияни.  

Анатолій Коваленко: «Цинізм міської влади добрався до найдорожчого – дітей»

11 лютого 2009 року
Як відзначив депутат Київради від фракції «Блок Віталія Кличка» Анатолій Коваленко, місто Київ переступає межу глибокої системної кризи управління. Знаковими подіями останнього часу стали тотальні звільнення та новопризначення мером керівників управлінь та служб міської і районної влади. Складається тверде враження, що кандидатури на ключові «господарські» посади в місті отримують особи без професійного досвіду та навіть освіти, але які мають інші заслуги – вони «близькі та віданні» особисто меру та його «молодій команді». За словами А.Коваленка, дивно, чому така «кадрова політика» міської влади до цього часу не зацікавила Головне управління державної служби України.  

Анатолій Коваленко: „Один з найстаріших культурно-освітніх закладів міста – центр «Печерськ» – повинен бути збережений для киян”

04 лютого 2009 року
З ініціативою збереження одного з найстаріших культурно-освітніх закладів столиці – Центру художньої та технічної творчості „Печерськ” – виступив депутат Київради фракції „Блок Віталія Кличка” Анатолій Коваленко під час чергового засідання постійної комісії з питань культури і туризму, що відбулося 4 лютого п.р. Депутат підготував проект рішення Київради «Про забезпечення умов діяльності Центру художньої та технічної творчості «Печерськ», яким передбачається убезпечити від знищення культурний заклад міста з понад 100-річною історією.  

 « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.