Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Новини  >  Прес – релізи 

Пряма мова
Прес – релізи
Виступи
Інтерв'ю


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Новини Прес – релізи 

Прес – релізи

Анатолій Коваленко: «У питанні реконструкції БСА міська влада повинна нарешті перейти від обіцянок до конкретних дій»

22 липня 2009 року
Анатолій Коваленко, депутат Київради VI-го скликання від фракції «Блок Віталія Кличка», голова екологічної комісії Київради V-го скликання закликає виконавчу владу Києва терміново вишукати кошти на здійснення вкрай необхідної реконструкції Бортницької станції аерації. За словами депутата, аварійна ситуація, що сталася на станції 21 липня, є черговим прикладом актуальності і важливості для безпеки киян проведення зазначених робіт. Водночас А.Коваленко висловив здивування тому, з яким запізненням столична влада реагує на необхідність вирішення проблем одного з найважливіших об’єктів комунального господарства столиці, діяльність якого впливає не лише на мешканців Києва, а й на понад 25 мільйонів тих українців, хто проживає поруч та користується водою Дніпра.  

Анатолій Коваленко: «Чиновники Міністерства освіти «одним розчерком пера» можуть зруйнувати систему екологічної освіти в Україні»

09 липня 2009 року
Анатолій Коваленко, депутат Київради від Блоку Віталія Кличка, голова Постійної комісії з питань екологічної політики Київради V-го скликання висловив негативну оцінку намірам Міністерства освіти України щодо виведення курсу вивчення екології з переліку обов’язкових предметів у всіх вищих навчальних закладах України. На думку депутата проект наказу Міносвіти загрожує, у разі його затвердження, повним знищенням системи  екологічної освіти в Україні, що ретельно вибудовувалася ще з середини минулого століття.    

Анатолій Коваленко: «Міська влада намагалася роздати під будівництво 9 гектарів зелених зон Києва»

22 червня 2009 року
Як повідомив Анатолій Коваленко, депутат Київради від Блоку Віталія Кличка, на сесії Київради 18 червня міська влада намагалася вкотре пустити під знищення зелену зону столиці. Так, цього разу з порушенням регламенту Київради, без висновку та погодження екологічної комісії в порядок денний сесії було включено 90 проектів рішень про передачу громадянам землі в зелених зонах міста на території Голосіївського, Оболонського та Святошинського районів.     

Анатолій Коваленко: «Замість будівництва готелів до ЄВРО-2012 міська влада забудовуватиме Дніпро»

10 червня 2009 року
Анатолій Коваленко, депутат Київради від Блоку Віталія Кличка висловив негативну оцінку намірам міської влади Києва спорудити будинки на воді для прийому гостей чемпіонату Європи з футболу 2012 року, бо такі дії загрожують зруйнувати екологічну систему річки Дніпро.  

Анатолій Коваленко: «Міська влада наполегливо тримає курс на подальше «освоєння» зелених зон Києва»

01 червня 2009 року
Як відзначив Анатолій Коваленко, депутат Київради від Блоку Віталія Кличка, винесення до сесійної зали з порушеннями регламенту та ухвалення більшістю депутатів рішення «Про реорганізацію Київського комунального об’єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» шляхом приєднання до його складу комунальних підприємств районів на правах філій ще раз підтвердили незмінність курсу міської влади на жорстку централізацію управління та продовження шляху планомірного знищення зелених зон столиці. 

 « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.