Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Новини  >  Прес – релізи 

Пряма мова
Прес – релізи
Виступи
Інтерв'ю


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Новини Прес – релізи 

Прес – релізи

Анатолій Коваленко: «Якщо подивитися на рейтинг Київради, то за логікою ініціаторів ліквідації райрад столиці, її слід було вже давно ліквідувати»

26 серпня 2010 року
25 серпня 2010 року увійде в історію Києва як день, коли Київська міська рада разом з керівництвом Київської міської державної адміністрації проходили іспит на демократію. Мушу з жалем констатувати, що цей іспит було гучно провалено 65-ма голосами «за» депутатської більшості, що фактично ініціювало початок процесу ліквідації районної у Києві ланки місцевого самоврядування.  

Печерський «УДАР Віталія Кличка» закликає киян відстояти своє право на вибори

19 серпня 2010 року
Печерська районна у м. Києві організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» виступила з різкою критикою ініціатив окремих політичних сил щодо внесення змін до чинного Закону України «Про столицю України – місто-герой Київ» з метою ліквідації районних у місті рад та відповідного скасування місцевих виборів у Києві 31 жовтня цього року.  

Анатолій Коваленко: «Від колективної безвідповідальності Київради до карної відповідальності чиновників міської влади, які допустили знищення зелених зон міста»

18 червня 2010 року
Саме такий шлях наведення порядку у питанні захисту зелених насаджень Києва запропонував депутат Київради від фракції Блок Віталія Кличка Анатолій Коваленко під час розгляду на засіданні Київради 17 червня 2010 року питання про встановлення у столиці мораторію на відведення під громадську та житлову забудову земельних ділянок, зайнятих парками, скверами та лісами.
 

Анатолій Коваленко: «Замість очистки Києва від снігу міська влада вчергове займається популізмом та пустими обіцянками»

02 лютого 2010 року
Таку оцінку діям міської влади висловив депутат Київради від фракції Блок Віталія Кличка Анатолій Коваленко, коментуючи заяви чиновників київської мерії, які днями повідомили, що в рахунках на оплату житла за січень будуть вилучені статті за оплату прибирання прибудинкової території (оскільки її ніхто не прибирав від снігу і льоду) й оплату опалювання в тих будинках, де був недостатній рівень теплоносія. Однак повернення кількох десятків гривень за нездійснене прибирання дворів назрілі і перезрілі проблеми міста зовсім не вирішують, переконаний Анатолій Коваленко.  

Анатолій Коваленко: «Команда Черновецького перетворює Київ на кам’яні джунглі»

12 січня 2010 року
Анатолій Коваленко, депутат Київради від Блоку Віталія Кличка, голова Постійної комісії з питань екологічної політики Київради V-го скликання висловив вкрай  негативну оцінку подіям, що сталися в останні дні минулого року, коли за одну ніч біля універмагу «Дитячий світ» на Дарниці було знищено 100 вікових сосен.      

 « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.