Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Новини  >  Прес – релізи 

Пряма мова
Прес – релізи
Виступи
Інтерв'ю


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Новини Прес – релізи 

Прес – релізи

Анатолій Коваленко: «Виконавча влада столиці уникає діалогу з представниками київської громади»

23 березня 2011 року
Анатолій Коваленко, депутат Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка», висловив здивування щодо чергової відміни запланованої на 24 березня сесії Київради (відповідне розпорядження заступника міського голови-секретаря Київради О.Довгого №16 від 21.03.2011 «Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження заступника міського голови-секретаря Київради від 25.02.11 №11» було вчора доведено до відома депутатів міської ради), на якій депутати – обрані киянами представники міської громади – мали заслухати звіт Київської міської державної адміністрації за 2010 рік та презентацію планів виконавчої влади столиці на 2011 рік.  

Анатолій Коваленко прозвітував перед виборцями

22 березня 2011 року
Звіт про роботу Депутата Київської міської ради від фракції «УДАР Віталія Кличка» А.А.Коваленка за 2010 рік 

Анатолій Коваленко: «Міська влада удвічі зменшила фінансування органів самоорганізації населення»

25 лютого 2011 року
Коментуючи результати останньої сесії Київради, що відбулася 24 лютого п.р., Анатолій Коваленко, депутат Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка», відзначив безперечну важливість ухвалених змін до бюджету міста Києва на 2011 рік в частині збереження на минулорічному рівні надбавок до заробітної плати працівників бюджетних установ – освітян, медиків, соціальних працівників. Саме тому фракція своїм голосуванням підтримала це рішення.   

Анатолій Коваленко: «Печерський «УДАР Віталія Кличка» збільшує кількість громадських приймалень в районі»

15 жовтня 2010 року
Печерська районна у м. Києві організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» провела чергові збори своїх активістів, на якій були обговорені та ухвалені найближчі плани з розвитку партійної організації та діяльності партійців на Печерську. Про це повідомив член партійної організації, депутат Київради від Блоку Віталія Кличка Анатолій Коваленко. 

Анатолій Коваленко: «Новообрані районні ради, у разі їх обрання 31 жовтня, лише б поглибили кризу управління в Києві»

10 вересня 2010 року
Так депутат Київради від фракції Блок Віталія Кличка Анатолій Коваленко прокоментував результати сесії Київради 9 вересня. За словами депутата, фракція мала час і можливість досконально вивчити питання функціонування райрад в Києві та на основі цього аналізу зробила висновок, що проводити вибори 31 жовтня до райрад в Києві у їх сьогоднішньому вигляді та повністю урізаних повноваженнях не має сенсу та стане зайвим витрачанням і так вкрай обмежених коштів міського бюджету. Новообрані райради, у разі їх обрання 31 жовтня, лише б поглибили кризу управління в Києві.  

 « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.