Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Новини  >  Прес – релізи 

Пряма мова
Прес – релізи
Виступи
Інтерв'ю


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Новини Прес – релізи 

Прес – релізи

ОБГОВОРЕННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ МІСТА КИЄВА ДО 2025 РОКУ

01 липня 2011 року
Шановні кияни! Запрошуємо Вас до обговорення Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року. 23 червня Київська міська рада прийняла Стратегію, запропоновану КМДА, за основу. Долучитись до обговорення цього надважливого для міста та його мешканців документа можна тут: http://www.klichko.org/strategy. Приєднуйтесь, Вша думка важлива і має бути почута владою!  

Анатолій Коваленко: «Думка киян має бути якнайповніше врахована при затвердженні Стратегії розвитку Києва до 2025 року»

15 липня 2011 року
Як повідомив депутат Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолій Коваленко, 23 червня на сесії Київради було прийнято до розгляду проект Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року. Цей документ не є остаточним і потребує оцінки та доповнення мешканцями столиці.  

Печерські «УДАРівці» висловлюють співчуття родині Кличків з приводу смерті батька

13 липня 2011 року
13 липня 2011 року після довготривалої тяжкої хвороби помер Володимир Родіонович Кличко, батько Віталія та Володимира Кличків. 

З ініціативи Анатолія Коваленка буде відремонтовано асфальт та ліфти в будинках на Печерську

12 липня 2011 року
Як повідомив депутат Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолій Коваленко, під час чергового засідання сесії Київради 23 червня 2011 року депутати ухвалили рішення «Про затвердження поадресного переліку виконання робіт із ремонту асфальтового покриття прибудинкових територій та внутрішньо квартальних проїздів у місті Києві в 2011 році» та «Про затвердження поадресного переліку виконання робіт з капітального ремонту будинків житлового фонду міста Києва».  

«УДАРна толока» на Печерську

26 квітня 2011 року
Напередодні свята Великодня з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибрали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, пофарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, провели скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

 « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.