Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Новини  >  Прес – релізи 

Пряма мова
Прес – релізи
Виступи
Інтерв'ю


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Новини Прес – релізи 

Прес – релізи

Анатолій Коваленко: „Я погоджуюсь із внесенням змін до Програми розвитку зеленої зони Києва тільки у разі збільшення озеленення території міста”

23 квітня 2008 року
Як повідомив голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики, №4 у списку Блоку Віталія Кличка на виборах до Київради Анатолій Коваленко, він підтримує ініціативу мешканців району та громадських організацій щодо надання офіційного статусу скверу зеленій зоні площею 0,55 га, розташованій у межах вулиць Депутатської та Генерала Вітрука у Святошинському районі столиці.  

Анатолій Коваленко: „Київська міська влада гальмує створення у місті 13 нових об’єктів природно-заповідного фонду”

22 квітня 2008 року
Анатолій Коваленко, голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики, №4 у списку Блоку Віталія Кличка на виборах до Київради виступив з різкою критикою існуючого на сьогодні у Києві порядку розвитку зеленої зони міста.  

Анатолій Коваленко: „Маю надію, що кияни не простять чинній міській владі таку колосальну наругу над зеленими легенями міста”

18 квітня 2008 року
Саме так депутат Київради, голова Постійної комісії з питань екологічної політики, №4 у списку Блоку Віталія Кличка на виборах до Київради Анатолій Коваленко прокоментував дії чинної міської влади щодо масового знищення зелених насаджень у центральних районах міста. 

Анатолій Коваленко закликає кандидатів на мерське крісло проявити свідому громадянську позицію

14 квітня 2008 року
Анатолій Коваленко, голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики, №4 у списку Блоку Віталія Кличка на виборах до Київради закликав сьогоднішніх кандидатів на посаду Київського міського голови відкинути власні політичні амбіції й перейнятися проблемами киян.  

Анатолій Коваленко: „Київ потребує збереження і оновлення зелених зон, але не за рахунок коштів від видалення зелених насаджень”

10 квітня 2008 року
Анатолій Коваленко, голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики, №4 у списку Блоку Віталія Кличка на виборах до Київради виступив з критикою існуючого на сьогодні у Києві порядку озеленення міста, який передбачає фінансування робіт з оновлення зелених зон за рахунок коштів, отриманих за знесення зелених насаджень під час нових будівництв у місті.  

 « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.