Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Новини  >  Прес – релізи 

Пряма мова
Прес – релізи
Виступи
Інтерв'ю


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Новини Прес – релізи 

Прес – релізи

„Управління Києвом „по-черновецькі” знищує медичну галузь міста”

07 травня 2008 року
Як відзначив голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики, №4 у списку Блоку Віталія Кличка на виборах до Київради Анатолій Коваленко, місто Київ знаходиться на порозі глибокої системної кризи управління.  

Анатолій Коваленко: „Київ потребує переходу на систему роздільного збирання сміття”

05 травня 2008 року
Як відзначив голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики, №4 у списку Блоку Віталія Кличка на виборах до Київради Анатолій Коваленко, будівництво нового сміттєспалювального заводу на Троєщині не вирішить проблему утилізації сміття у місті, а лише створить додаткові проблеми для мешканців Деснянського району.  

Анатолій Коваленко: „Київ потребує розвитку екологічних видів транспорту”

30 квітня 2008 року

Як відзначив голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики, №4 у списку Блоку Віталія Кличка на виборах до Київради Анатолій Коваленко, екологічна складова розвитку міста повинна виступати на перший план і стати пріоритетною для влади Києва.

 

Анатолій Коваленко: „Чинна міська влада ігнорує Програму розвитку зеленої зони Києва"

29 квітня 2008 року
Як повідомив голова постійної комісії Київради з питань екологічної політики, №4 у списку Блоку Віталія Кличка на травневих виборах до Київради Анатолій Коваленко, екологічна комісія направила звернення до Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин порушення Конституції України та законів України, прийняття протиправних рішень посадовими особами Київської міської ради та її виконавчого органу про виявлені порушення чинного законодавства при відведенні земельних ділянок в м. Києві за рахунок територій рекреаційних та природоохоронного значення, що відбувалися протягом останніх двох років діяльності Київради V-го скликання.  

Анатолій Коваленко: „Київську владу – під контроль громади”

25 квітня 2008 року
Анатолій Коваленко, голова екологічної комісії Київради, №4 у списку Блоку Віталія Кличка на виборах до Київради наголошує на необхідності посилення ролі громади в управлінні містом шляхом запровадження у Києві системи місцевих референдумів. Про це Коваленко заявив в ході презентації Програми Блоку Віталія Кличка „Обличчям до киян”, що відбулася 24 квітня в Мистецькому центрі „КПІ”. 

 « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.