Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Новини  >  Прес – релізи 

Пряма мова
Прес – релізи
Виступи
Інтерв'ю


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Новини Прес – релізи 

Прес – релізи

Анатолій Коваленко: „Будівельна вакханалія у Києві досягла свого апогею”

14 травня 2008 року
Голова постійної комісії Київради з питань екологічної політики, №4 у списку Блоку Віталія Кличка на травневих виборах до Київради Анатолій Коваленко назвав будівельною вакханалію та повною безвідповідальністю міської влади факт проведення будівельних робіт та знищення зелених насаджень на території «Сирецького гаю».  

Анатолій Коваленко: „Вікові дерева на території Києва потребують особливого статусу й опіки”

13 травня 2008 року
З ініціативи голови постійної комісії Київради з питань екологічної політики, №4 у списку Блоку Віталія Кличка на травневих виборах до Київради Анатолія Коваленка створено спеціальну фахову робочу групу з метою обстеження усіх вікових дерев на території м. Києва та взяття їх під охорону.  

Анатолій Коваленко: „Пам’ять про священний День Перемоги не має права бути затьмареною ніякими виборами”

11 травня 2008 року
Анатолій Коваленко, депутат Київради, голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики, №4 у списку Блоку Віталія Кличка на виборах до Київради закликав політиків і державних діячів в пилу політичної боротьби не забувати про священні для кожного українця дати і свята.  

Анатолій Коваленко: „Київська влада у передвиборчій агонії руйнує найкращий у Європі ботанічний сад”

09 травня 2008 року
Як повідомив під час засідання постійної комісії Київради з питань екологічної політики її голова, №4 у списку Блоку Віталія Кличка на травневих виборах до Київради Анатолій Коваленко, до комісії звернулися мешканці Печерського району м. Києва з інформацією щодо дій чинної міської влади з підготовки до продажу земель Звіринецького пагорбу біля та на території Центрального ботанічного саду НАН України ім. Гришка з метою подальшої забудови. 

Анатолій Коваленко: „Система очищення питної води у Києві потребує якнайшвидшого впровадження новітніх технологій”

08 травня 2008 року
Як відзначив голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики, №4 у списку Блоку Віталія Кличка на виборах до Київради Анатолій Коваленко, програма Блоку „Обличчям до киян” передбачає запровадження у місті системи очищення питної води шляхом впровадження новітніх технологій очищення діоксидом хлору, а не поширеним сьогодні шкідливим хлоруванням.
 

 « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.