Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Новини  >  Прес – релізи 

Пряма мова
Прес – релізи
Виступи
Інтерв'ю


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Новини Прес – релізи 

Прес – релізи

Анатолій Коваленко: „Блок Кличка закликає киян своїм голосуванням 25 травня змінити нинішню модель „тотального розграбування” на системну модель „фахового управління” містом”

21 травня 2008 року
Як відзначив голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики, №4 у списку Блоку Віталія Кличка на виборах до Київради Анатолій Коваленко (відповідає у команді за екологічну безпеку міста і розвиток місцевого самоврядування), місто Київ знаходиться на порозі глибокої системної кризи управління.  

Анатолій Коваленко: „Міська влада створила умови для незаконного знесення зелених насаджень міста”

20 травня 2008 року
Анатолій Коваленко, голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики, №4 у списку Блоку Віталія Кличка на виборах до Київради виступив з критикою існуючого на сьогодні у Києві порядку видалення зелених насаджень, який фактично стимулює забудовників до незаконного знесення дерев.  

Анатолій Коваленко: „Блок Кличка розробив програму „Новий будинок - новий сквер”

19 травня 2008 року
Як відзначив голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики, №4 у списку Блоку Віталія Кличка на виборах до Київради Анатолій Коваленко, фахівцями блоку розроблено нову програму „Новий будинок – новий сквер”, яка дозволить значно покращити рівень загального озеленення і стан довкілля столиці.  

Анатолій Коваленко: „Жуків острів потерпає від свавілля будівельно-земельних вандалів”

16 травня 2008 року
Голова постійної комісії Київради з питань екологічної політики, №4 у списку Блоку Віталія Кличка на травневих виборах до Київради Анатолій Коваленко назвав будівельним вандалізмом та повною безвідповідальністю і безконтрольністю з боку міської влади факт проведення гідронамиву на території заповідника Жуків острів в зоні газогону високого тиску.  

Анатолій Коваленко: „Чинною міською владою зірвано виконання Програми розвитку зеленої зони Києва”

15 травня 2008 року
Про такий висновок депутатів постійної комісії з питань екологічної політики Київради повідомив її голова, №4 у списку Блоку Віталія Кличка на травневих виборах до Київради Анатолій Коваленко за підсумками розгляду на засіданні комісії питання про стан виконання службами Київської міської державної адміністрації рішення Київради від 19.07.2005 року № 806/3381 «Про затвердження Програми розвитку зеленої зони м. Києві до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста».  

 « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.