Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Новини  >  Прес – релізи 

Пряма мова
Прес – релізи
Виступи
Інтерв'ю


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Новини Прес – релізи 

Прес – релізи

Анатолій Коваленко: „Київ потребує реальних кроків від міської влади по збереженню і оновленню зелених зон, а не популістських заяв про „схвалення програм озеленення”

04 липня 2008 року
Анатолій Коваленко, депутат Київради від фракції „Блок Віталія Кличка” виступив з критикою існуючого на сьогодні у Києві порядку озеленення міста, який передбачає фінансування робіт з оновлення зелених зон за рахунок коштів, отриманих за знесення зелених насаджень під час нових будівництв у місті.  

Анатолій Коваленко: „Нова-стара київська влада готується до завершення масштабного земельно-бюджетно-майнового перерозподілу ресурсів міста"

01 липня 2008 року
Анатолій Коваленко, депутат Київради від фракції „Блок Віталія Кличка”, коментуючи результати сесії Київради 1 липня п.р., на якій провладна більшість фактично протягнула „потрібний” собі склад Постійних депутатських комісій міської ради та Регламент Київради VI-ого скликання, відзначив, що, не дивлячись на запевнення секретаря Київради О.Довгого про його „першочергові зусилля” з вигнання із сесійної зали вірусу заполітизованості, у стіни міського представницького органу все-таки повернулися політичні інтриги й підкилимні домовленості.  

Анатолій Коваленко закликає народних депутатів України підтримати законопроект про встановлення п’ятирічного мораторію на вирубку зелених насаджень у столиці

11 червня 2008 року
Депутат Київради VI скликання, член фракції Блоку Віталія Кличка, голова екологічної комісії Київради V скликання Анатолій Коваленко відзначив надзвичайну важливість законопроекту, внесеного на розгляд Верховної Ради України депутатами Ю.Костенком та І.Зайцем про запровадження п’ятирічного мораторію на вирубку зелених насаджень у столиці, та закликав народних обранців проголосувати за його затвердження.    
 

Анатолій Коваленко: „Нова Київрада повинна повернути площу заказника „Жуків острів” у його природні межі”

05 червня 2008 року
Депутат Київради, член Блоку Віталія Кличка Анатолій Коваленко висловив подив щодо рішення Господарського суду м. Києва від 3 червня 2008 року, яким було у повному обсязі відхилено позов Прокуратури міста Києва „Про визнання недійсним рішення Київради №162/1996 від 22 серпня 2007 року „Про питання створення ландшафтного заказника місцевого значення „Жуків острів”.  

Анатолій Коваленко: „Перші рішення нової Київради стануть лакмусовим папірцем, який покаже щирість намірів нової влади у відстоюванні інтересів киян”

04 червня 2008 року
Як відзначив депутат Київради, член Блоку Віталія Кличка Анатолій Коваленко після завершення першої сесії новообраної Київради VI скликання, головним завданням для нових депутатів у найближчий час повинна стати консолідація їхніх зусиль для налагодження ефективної системи управління містом.  

 « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.