Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Новини  >  Прес – релізи 

Пряма мова
Прес – релізи
Виступи
Інтерв'ю


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Новини Прес – релізи 

Прес – релізи

Анатолій Коваленко: „Фракції Київради – ініціатори підвищення тарифів на транспорті – на порозі можливих виборів намагаються „обілити” себе в очах киян”

04 листопада 2008 року
Так член фракції „Блок Віталія Кличка” прокоментував заяву керівництва фракції БЮТ у Київраді (керівник саме цієї фракції очолював спеціальну робочу групу, яка фактично дала зелене світло міській владі на підвищення у кілька разів тарифів на проїзд у міському транспорті), „партійні” мітинги БЮТу під стінами Київради щодо їхньої непричетності до підняття тарифів, а також широко розрекламований через ЗМІ і розпочатий останніми днями збір підписів киян проти підвищення тарифів.  

Анатолій Коваленко: „ Київрада повинна повернути площу заказника „Жуків острів” у його природні межі”

31 жовтня 2008 року
Як повідомив депутат Київради від фракції „Блок Віталія Кличка” Анатолій Коваленко, на виконання передвиборчих обіцянок та програми блоку «Обличчям до киян» підготовлено та внесено на розгляд профільних комісій Київради проекти рішень «Про скасування рішення Київської міської ради від 22.08.2007 № 162/1996 «Про питання створення ландшафтного заказника місцевого значення «Жуків острів» та «Про деякі питання землекористування на території заказника «Острів Жуків», якими площа заказника повертається у його природні межі та скасовуються землевідведення, здійснені на території заказника у період 2007-2008 рр. 

Анатолій Коваленко: „Підготовка Києва до Євро-2012 не повинна стати підставою для масового знищення зелених насаджень у місті”

24 жовтня 2008 року
Анатолій Коваленко, депутат Київради від фракції „Блок Віталія Кличка” виступив з різкою критикою планів міської влади щодо знесення 250 га зелених насаджень міста для будівництва об’єктів, пов’язаних з підготовкою та проведенням Євро-2012.  

Анатолій Коваленко: „Київська влада почала черговий наступ на перлину міста – літописні дніпрові схили”

15 жовтня 2008 року
Анатолій Коваленко, депутат Київради від фракції „Блок Віталія Кличка” виступив з різкою критикою одного з останніх рішень містобудівної ради, яким фактично було дано зелене світло проекту з реконструкції Набережного шосе та будівництва багатоповерхових торговельно-офісних споруд на схилах Дніпра біля мосту Метро.  

“Кияни відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці”

14 жовтня 2008 року
14 жовтня християнський світ відзначає одне з найбільших свят – Покрови Пресвятої Богородиці. Цього дня в Києві на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулися урочистості з нагоди свята. Організували їх Українська православна церква, Громадський фонд Святого Андрія Первозванного та Козацьке військо Запорізьке.  

 « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.