Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Новини  >  Прес – релізи 

Пряма мова
Прес – релізи
Виступи
Інтерв'ю


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Новини Прес – релізи 

Прес – релізи

Анатолій Коваленко прозвітував перед виборцями

28 січня 2009 року
Звіт про роботу Депутата Київської міської ради від фракції «Блок Віталія Кличка» А.А.Коваленка за 2008 рік 

Анатолій Коваленко: „Виділення землі має відбуватися прозоро та в порядку черги на рівних умовах для усіх киян”

24 грудня 2008 року
Депутат Київради від фракції „Блок Віталія Кличка” Анатолій Коваленко закликав керівництво Київради встановити нові, однакові для всіх, прозорі правила у питанні виділення земельних ділянок громадянам – жителям Києва.   

Анатолій Коваленко: „Київська влада гальмує ініціативи депутатів щодо забезпечення прозорості операцій з комунальною власністю столичної громади”

10 грудня 2008 року
Як повідомив депутат Київради від фракції „Блок Віталія Кличка” Анатолій Коваленко, на виконання передвиборчих обіцянок та програми блоку «Обличчям до киян» ним було підготовлено та внесено на розгляд профільних комісій Київради проект рішення «Про питання ефективного управління корпоративними правами територіальної громади міста Києва в господарських товариствах», яким передбачається встановлення і забезпечення ефективного представництва територіальної громади м. Києва в керівних органах управління господарських товариств, в яких є частка територіальної громади м. Києва, та посилення контролю зі сторони депутатського корпусу та громади міста за управлінням комунальними корпоративними правами.  

Анатолій Коваленко: „Київраді не стало духу відмінити ганебні землевідведення під парканом найкращого у Європі ботанічного саду”

01 грудня 2008 року
На останньому пленарному засіданні Київської міської ради депутатська більшість проголосувала за відхилення протесту Прокуратури м. Києва на рішення Київської міської ради від 28.08.2008 р. №№181/181, 185/185, 189/189, 190/190, 195/195, 198/198, 199/199, 202/202, 204/204, 213/213, 215/215, 220/220 про передачу у приватну власність земельних ділянок фізичним особам за адресою: м. Київ, Печерський район, пров. Бастіонний, №№7-В, 11-А, 5-В, 13-А, 13-Б, 9-Б, 9-А, 7-Г, 7-Б, 11-В, 11-Б, 5-Г для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд. Таким чином, як відзначив депутат від фракції «Блок Віталія Кличка» Анатолій Коваленко, згадані вище ганебні землевідведення під парканом найкращого у Європі ботанічного саду - Центрального ботанічного саду НАН України ім. Гришка - залишилися в силі.  

Анатолій Коваленко: „Блок Кличка виконує передвиборчі обіцянки - розроблено програму „Новий будинок - новий сквер”

11 листопада 2008 року
Як повідомив депутат Київради від фракції „Блок Віталія Кличка” Анатолій Коваленко, блок, отримавши вагому підтримку киян на травневих виборах до Київської міської ради, активно виконує свої передвиборчі обіцянки. Так, депутат повідомив про подання фракцією на розгляд профільних комісій Київради проекту рішення «Про створення нових територій зелених насаджень загального користування (парків, скверів, бульварів) в м. Києві», розробленого на виконання передвиборчої програми блоку «Обличчям до киян» та її окремого підрозділу „Новий будинок – новий сквер”, впровадження якого дозволить значно покращити рівень загального озеленення і стан довкілля столиці.  

 « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »

  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.