Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Новини  >  Прес – релізи  >  Анатолій Коваленко: „Керівництво Київради, очевидно, має потяг до картярських ігор” 

Пряма мова
Прес – релізи
Виступи
Інтерв'ю


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Новини Прес – релізи Анатолій Коваленко: „Керівництво Київради, очевидно, має потяг до картярських ігор” 

Анатолій Коваленко: „Керівництво Київради, очевидно, має потяг до картярських ігор”

Саме так депутат Київради, голова Постійної комісії з питань екологічної політики Анатолій Коваленко прокоментував характер ведення чергової сесії Київської міської ради 27 грудня п.р. заступником Київського міського голови-секретарем Київради О.Довгим.
 
„Характеризуючи сьогоднішню процедуру наповнення порядку денного Київради, я б відзначив, що пан Довгий не лише, за висловом мого колеги депутата Віталія Кличка, маленький і наглий, а й має очевидний потяг до картярських ігор. Адже інакше, ніж шулерством, я сьогоднішні події назвати не можу.”
 
За словами Анатолія Коваленка, сьогодні під час наповнення порядку денного пленарного засідання Київради 27.12.2007 р. головуючим було допущено і проголосовано більшістю депутатів включення до порядку денного сесії з голосу 34 проектів рішень, матеріалів по яким депутати не отримали ні протягом, ні до кінця пленарного засідання.
 
Особливу увагу привертає проект рішення, внесеного з голосу депутатом М.Бойчуком, „Про зміну меж ландшафтного заказника місцевого значення „Пуща-Водиця”. Згідно з Регламентом Київради винесення на розгляд сесії подібних питань має відбуватися виключно за поданням профільної комісії, якою в даному випадку виступає постійна комісія з питань екологічної політики. „Члени нашої комісії не лише з подивом сприйняли сам факт внесення цього проекту рішення у сесійну залу, а й були обуренні тим грубим порушенням норм Регламенту Київради, що мають місце. Маю на увазі, що даний проект рішення не пройшов екологічну комісію, відсутнє погодження юридичної служби. І насамкінець, п.3. згаданого проекту рішення контроль за його виконанням покладається на постійну комісію з питань екологічної політики, що нагадує відоме народне прислів’я „нас без нас одружили”.
 
Не дивлячись на усі очевидні недоліки згаданого проекту рішення, тим не менш секретар Київради О.Довгий допустив внесення його у порядок денний, а пізніше під час сесії це питання було проголосовано 76 голосами „за”, тобто більшістю Київради.
 
„Такий порядок ведення сесії дає підстави говорити про очевидну наявність подвійних стандартів у роботі керівництва міської ради, - відзначив Анатолій Коваленко, - що є неприпустимим і ганебним явищем, і яке, маю надію, отримає належну оцінку не лише з боку моїх колег-депутатів, а й зі сторони наших виборців – киян, у яких підкилимним і шулерським способом було фактично відібрано 13,5 га надцінної заповідної зеленої зони.”

Анатолій Коваленко
голова Постійної комісії Київради з питань екологічної політики,
член фракції „Народна Партія”

27 грудня 2007 року
  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.