Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Новини  >  Прес – релізи  >  «УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни  

Пряма мова
Прес – релізи
Виступи
Інтерв'ю


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Новини Прес – релізи «УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.


«Серед усіх складностей та негараздів сьогоднішніх часів, поруч з матеріальними та побутовими проблемами, нашим пенсіонерам та ветеранам часто не вистачає простого – звичайної людської уваги й турботи, - відзначив під час вітання ветеранів депутат Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолій Коваленко. – Тож зустрічі та спілкування у ці святкові дні – найкращий подарунок для наших батьків – Захисників нашої рідної Вітчизни».


Анатолій Коваленко звернув особливу увагу на важливості тієї просвітницької роботи з патріотичного виховання нашої молоді, яку проводить ветеранська організація як в школах району так і в своєму приміщенні, де у 2000 році було створено тематичну музейну експозицію з історії Великої Вітчизняної війни. Експонати музею зібрані за допомогою працівників Національного музею історії Великої Вітчизняної війни 1941-45 рр. та ветеранів Печерська. В них представлена історія Великої Вітчизняної війни, життя ветеранської організації району. Функціонування такої експозиції, за словами самих ветеранів, надає унікальну можливість підростаючому поколінню глибше вивчити історію свого міста, більше знати про пам’ятні споруди, багато яких розташовано на території Печерська.


«Ваша пам’ять і Ваш патріотизм – це безцінний скарб для нас – Ваших синів і онуків, - відзначив А.Коваленко. – Скарб, який потрібно берегти і передавати з покоління в покоління».

22 лютого 2013 року
  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.