Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Новини  >  Прес – релізи  >  Анатолій Коваленко: «У час літніх відпусток киян столична влада поспіхом “ділить” землю на Дніпровських островах і прибережних територіях» 

Пряма мова
Прес – релізи
Виступи
Інтерв'ю


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Новини Прес – релізи Анатолій Коваленко: «У час літніх відпусток киян столична влада поспіхом “ділить” землю на Дніпровських островах і прибережних територіях» 

Анатолій Коваленко: «У час літніх відпусток киян столична влада поспіхом “ділить” землю на Дніпровських островах і прибережних територіях»

Поки в Києві спостерігається затишшя перед осінніми виборчими перегонами, а кияни на час літніх відпусток виїхали з міста, столична влада поспіхом вирішила «нарізати» інвесторам земельні ділянки на Дніпровських островах і прибережних територіях. Про це відзначає депутат фракції «УДАР Віталія Кличка» у Київраді Анатолій Коваленко, коментуючи розпорядження Київської міської державної адміністрації «Про проведення конкурсів із залучення інвесторів для реалізації інвестиційних проектів» №1074.


Документом передбачається залучити інвесторів до затвердженого переліку об’єктів, які розташовані в Гідропарку, на Трухановому і Долобецькому островах та інших прибережних територіях Дніпра. Міська влада пропонує приватним бізнесменам створити на цих ділянках «зони відпочинку з рекреаційною, соціальною та економічною інфраструктурою».


«Але ж інвестор – це в першу чергу бізнесмен, який задарма не буде облаштовувати спортивні та дитячі майданчики. Він зацікавлений чимскоріше повернути затрачені на соціальні об’єкти гроші, тому у рекреаційних зонах вздовж Дніпра можуть з’явитися капітальні будівлі, в яких розташуються ресторани чи міні-готелі, МАФи тощо», - зазначив депутат.


«Нинішня влада поспішає освоїти землі прибережних зон Києва до прийняття Генплану міста, - вважає Анатолій Коваленко. – Безперечно, Дніпровські острови і прибережні ділянки потребують уваги і опіки як з боку киян, так і з боку влади. Але це має відбуватися прозоро і відкрито. Наша політична сила виступає за цивілізоване створення рекреаційних зон з попереднім затвердженням детального плану території та визначення зон з природоохоронним статусом».


«А питання облаштування прибережної зони і Дніпровських островів обов’язково має бути винесено на обговорення громадськості, і здійснення будь-яких проектів на цих територіях має відбуватися виключно за згоди киян», - переконаний депутат від «УДАРу» Анатолій Коваленко.

20 серпня 2012 року
  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.