Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Новини  >  Прес – релізи  >  Анатолій Коваленко: "Демократичні сили повинні виграти битву за Київ!"  

Пряма мова
Прес – релізи
Виступи
Інтерв'ю


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Новини Прес – релізи Анатолій Коваленко: "Демократичні сили повинні виграти битву за Київ!"  

Анатолій Коваленко: "Демократичні сили повинні виграти битву за Київ!"

Залишився один день до проведення виборчого з’їзду політичної партії «УДАР Віталія Кличка», який, переконаний, стане першою офіційною сходинкою на шляху перемоги нашої політичної сили у боротьбі за Україну. Кращу ніж сьогодні, демократичну, вільну, успішну.


Фактично, завтра буде завершена багатомісячна копітка підготовча робота до цієї битви. Робота, під час якої УДАР аналізував кожен виборчий округ, шукав компроміс з об’єднаною опозицією, прагнучи знайти той баланс, який дозволить демократичним силам отримати не лише перевагу, а перемогу у боротьбі за Україну.


Неодноразові соціологічні дослідження, опитування печерян, солом’янців та шевченківців свідчили, що кандидатура Анатолія Коваленка має підтримку у виборчому окрузі №221 міста Києва. Саме тому моє прізвище було завчасно оголошено у списку кандидатів-мажоритарників від партії «УДАР» на жовтневих виборах до Верховної Ради України.


Сьогоднішня ситуація у Верховній Раді, коли довіра українців до найвищого законодавчого органу країни впала до рекордних 7%, найяскравіше підтверджує необхідність докорінного оновлення її роботи. Верховна Рада має стати прогресивною, патріотичною, новою! Переконаний, завтрашній з’їзд УДАРу визначить саме таких кандидатів, які покажуть нові стандарти української політики і доведуть, що українська політика може бути відкритою, може бути щирою!


Проте, для себе я прийняв особисте рішення: я не буду балотуватися до Верховної Ради України ні в мажоритарному окрузі, ні у виборчому списку. Поясню про причини мого рішення сьогодні, напередодні з’їзду нашої політичної сили, аби остаточно зняти зайві запитання та відкрити дорогу іншим кандидатам від УДАРу: реалізація моїх політичних планів не лежить в площині нинішніх виборів у парламент.


Моє рішення зумовлене єдиною причиною: основною для мене є депутатська діяльність безпосередньо в столиці. Адже останні двадцять років мої виборці – печеряни – неодноразово довіряли мені бути депутатом Печерської районної ради, Верховної Ради, Київської міської ради. Саме як чинний депутат Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка», наділений довірою киян, маючи досвід роботи по вирішенню проблем Печерська і Києва, я докладу максимум зусиль для перемоги нашої політичної сили на цих виборах, перемоги справедливості і демократії в Україні.


Впевнений, що на цій ділянці партійної роботи мої знання та досвід будуть найбільш корисними для Києва загалом і Печерського району зокрема. Адже по закінченні виборчої кампанії до Верховної Ради нас чекає не менш важка битва за Київ – вибори нової Київради та Київського міського голови. Києву потрібно повернути самоврядування, громадяни міста повинні бути почутими київською владою – своєю обраною київською владою. У реалізації саме цієї мети бачу своє головне політично-життєве завдання як опозиційного депутата Київської міської ради. Я переконаний: за Київ треба боротися!


Ми будемо боротися за Київ! Ми будемо боротися за Україну!


Анатолій Коваленко, депутат Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка»

31 липня 2012 року
  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.