Коваленко Анатолій Андрійович
    Новини
    Біографія
    Діяльність
    Публікації
    Фотоархів
    Зворотній зв’язок
Головна сторінка  >  Новини  >  Інтерв'ю 

Пряма мова
Прес – релізи
Виступи
Інтерв'ю


Прес – релізи

«УДАРна толока» на Печерську

Протягом останніх двох тижнів з ініціативи депутата Київради від фракції «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Коваленка члени Печерської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прибирали подвір’я житлових будинків Печерського району від минулорічного та зимового сміття, фарбували бордюри внутрішньодворових проїздів, проводили скопування та дезінфекційну обробку вапном стовбурів дерев.  

«УДАРівці» Печерська привітали ветеранів зі святом Захисників Вітчизни

22 лютого в приміщенні Ради ветеранів Печерського району УДАРівці районної парторганізації привітали ветеранів Печерська із Днем Захисників Вітчизни.  

Анатолій Коваленко: “Ми хочемо бачити наше рідне місто таким, яким його бачив у своїх мріях Володимир Сосюра”

19 грудня ц.р. у приміщенні Будинку письменників відбулося нагородження лауреатів літературної премії імені Володимира Сосюри. В урочистостях взяли участь засновники премії: президент Громадського фонду Святого Андрія Первозванного Анатолій Коваленко, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, головний редактор газети «Літературна Україна» Сергій Коржак, член редколегії газети «Літературна Україна» Петро Перебийніс, творча громадськість столиці. А лауреатами премії стали: Сергій Гальченко, Борис Олійник, Михайло Сіренко та Василь Старун. 


Пошук »
Новини Інтерв'ю 

Інтерв'ю

Анатолій Коваленко (Блок Віталія Кличка) про вибори в столиці та про екологічну ситуацію в Києві

16 травня 2008 року

Радіо „Ера-FM”,, Програма „Від першої особи”, 16.05.08 Тетяна ХМЕЛЬНИЦЬКА

Як контролюватимуть виборчий процес, ми дізнаємось лише по факту, а сьогодні  ми спілкуємось знову ж таки про київські вибори з Анатолієм Коваленком, представником блоку Кличка в Київраді.
Запитання інтерактивного опитування ми сьогодні сформулювали таким чином: чи є загроза, що через несприятливу екологічну ситуацію Київ стане непридатним для життя через декілька років? 

Анатолій Коваленко: „Ми зробимо так, щоб Київрада та її рішення були відкритими для громадськості”.

10 травня 2008 року

„Газета по-українські”, 8-10 травня 2008 року №81(605) Андрій СИДОРЕНКО

Анатолій Коваленко входить до першої п’ятірки Блоку Віталія Кличка. Він відповідає за екологічну безпеку та посилення ролі місцевих громад міста.  

Анатолій Коваленко: нинішня київська влада не має права на існування

20 березня 2008 року

УНІАН, 20.03.2008 Інна Андаліцька

Для київської влади вигідне протистояння між Секретаріатом і Кабміном. Не знаю, як Шустер розсаджує політиків – чи на їх прохання, чи у нього якісь свої міркування... Позицію свого лідера я дізнаюся не тільки при особистих зустрічах, а і з преси. 

А.Коваленко: „Не хочу одного разу прокинутися не в улюбленому Києві, а в центрі чиєїсь бізнес-імперії”

26 грудня 2007 року
УНІАН, 26.12.2007 Інна Андаліцька

Депутат Київради (фракція Народної партії України), колишній голова Печерської райадміністрації, голова постійної комісії з питань екологіної політики Анатолій Коваленко поділився з УНІАН своїм баченням того, що відбувається в столиці, розповів про проблеми міста і про необхідність позачергових виборів...  

 « 1 2

  Зворотній зв’язок        Мапа сайту      
© Персональний сайт Анатолія Коваленко, 2008.
© Розробка сайту AMT, 2008.